Seznam hrvaških župnij

 

Indeks na tej strani je namenjen rodoslovju in lažjemu iskanju prednikov. V kolikor je to le mogoče, so v indeksu ohranjena originalna imena.

Preberite tudi, kako se pravilno raziskuje družinsko drevo.

Hrvaška se deli na sledeče metropolije, nadškofije in škofije:

Zagrebška – Zagrebačka metropolija
Zagrebška – Zagrebačka nadškofija
Bjelovarska križevaška – Bjelovarsko križevačka škofija
Križevaška – Križevačka škofija
Siška – Sisačka škofija
Varaždinska škofija

Splitska metropolija
Splitsko-makarska nadškofija
Dubrovniška – Dubrovačka škofija
Hvarska škofija
Šibeniška – Šibenska škofija

Reška – Riječka metropolija
Reška – Riječka nadškofija
Gospićko-senjska škofija
Krška – Krčka škofija
Poreško in Pulska – Porečko i Pulska škofija

Đakovačko-osječka metropolija
Đakovaška-osiješka – Đakovačko-osječka nadškofija
Požeška škofija

Zadarska nadškofija
Zadarska nadškofija

Vojni ordinarijat
Vojni ordinarijat


Zagrebačka nadškofija

Župnije:
Barilovićki Cerovac, Presveto Trojstvo
Barilovićki Leskovac, Sv. Josip i Gospa Lurdska
Bedekovčina, Sv. Barbara
Belec, BDM Snježna
Bestovje-Novaki-Rakitje, Bl. Alojzije Stepinac
Bistra - Poljanica Bistranska, Sv. Nikola biskup
Blaškovec, Sv. Benedikt
Bosiljevo, Sv. Mavro opat
Brckovljani, Sv. Brcko
Brdovec, Sv. Vid
Brestje, Dobri Pastir
Brezovica, Uznesenje BDM
Bukevje, Sv. Antun Padovanski
Cerje, Sv. Ivan apostol i evanđelist
Desinec, Sv. Ivan Krstitelj
Desinić, Sv. Juraj
Domaslovec, Krist Kralj
Donja Lomnica, Sveta Tri kralja
Donja Stubica, Presveto Trojstvo
Donja Zelina, Sv. Nikola biskup
Draganić, Sv. Juraj
Duga Resa - Sv. Petar, Sv. Petar
Duga Resa - Bl. Alojzije Stepinac, Bl. Alojzije Stepinac
Dugo Selo, Uzvišenje Svetog Križa
Dugo Selo, Sv. Martin biskup
Đurmanec, Sv. Juraj
Gornja Stubica, Sv. Juraj
Gornje Prekrižje, Sv. Mihael i sv. Ana
Ivanec Bistranski, BDM Pomoćnica
Ivanja Reka, Sv. Ivan Krstitelj
Jastrebarsko, Sv. Nikola biskup
Jelkovec, Sv. papa Ivan Pavao II.
Kalje, Sv. Mihael arkanđeo
Kamanje, Ime Marijino
Karlovac - Banija, Sveta Tri kralja
Karlovac - Dubovac, BDM Snježna
Karlovac - Hrnetić, Sv. Martin biskup
Karlovac, Presveto Srce Isusovo
Karlovac - Švarča, Sv. Franjo Ksaverski
Karlovac - Kamensko, BDM Snježna
Karlovac - Presveto Trojstvo, Presveto Trojstvo
Kašina, Sv. Petar i Pavao
Kerestinec, Uzvišenje Svetog Križa
Klanjec, Navještenje BDM
Klinča Sela-Zdenčina, Sv. Josip Radnik
Konjščina, Sv. Dominik
Kostel, Sv. Mirko
Kotari, Sv. Leonard
Kraljev Vrh, Sveta Tri kralja
Kraljevec na Sutli, Presveto Trojstvo
Krapina, Sv. Nikola biskup
Krapinske Toplice, Presveto Trojstvo
Krašić, Presveto Trojstvo
Kupinec, Uznesenje BDM
Ladvenjak, Sv. Vid
Laz, Sv. Andrija
Lipnik, Sv. Ilija prorok
Lobor, Sv. Ana
Lug Samoborski, Sv. Ivan Krstitelj
Luka, Sv. Rok
Lukavec, Majka Božja Fatimska
Lupoglav, Bl. Augustin Kažotić
Mače, Bezgrešno začeće BDM
Mahično, Pohod BDM
Marija Bistrica, Uznesenje BDM
Marija Gorica, Pohod BDM
Marinci, BDM Kraljica mira
Mihovljan, Sv. Mihael arkanđeo
Moravče, Presveto Trojstvo
Noršić Selo, Sveti Duh
Novigrad na Dobri, Uznesenje BDM
Novo Čiče, Sv. Ivan Krstitelj
Odra, Sv. Juraj i Ime Marijino
Okićka Sveta Marija, Rođenje BDM
Orehovica, Sv. Leopold Mandić
Oroslavje, Uznesenje BDM
Oštrc, Sv. Marija Magdalena
Ozalj, Sv. Vid
Petrovina, Sv. Petar
Petrovsko, Sv. Petar i Pavao
Plešivica, Sv. Juraj
Pregrada, Uznesenje BDM
Pribić, Sv. Siksto
Prilišće, Sv. Marija Magdalena
Prišlin, Sv. Petar
Pušća, Sv. Juraj
Radoboj, Presveto Trojstvo
Rakov Potok, Presveto Srce Isusovo
Rečica, Sv. Ivan Krstitelj
Ribnički Kunić, Sv. Katarina
Rozga, Sv. Ana
Rude, Sv. Barbara
Samobor, Sv. Anastazija
Savski Nart, Uznesenje BDM
Sesvete, Svi sveti
Sesvetska Sela, Sv. Antun Padovanski
Sesvetska Sopnica, Sv. Marija Anđeoska
Sesvetski Kraljevec, Isusovo uskrsnuće
Skakavac, Sv. Rok
Slavetić, Sv. Antun pustinjak
Soblinec, Bezgrešno začeće BDM
Stubičke Toplice, Sv. Josip
Stupnik-Lučko, Sv. Ivan Nepomuk
Sutlanska Poljana, Sv. Ana
Sveta Jana, Sv. Ana
Sveta Nedelja, Presveto Trojstvo
Sveti Križ Začretje, Uzvišenje Svetog Križa
Sveti Martin pod Okićem, Sv. Martin biskup
Svetice, Rođenje BDM
Šćitarjevo, Sv. Martin biskup
Taborsko, Uznesenje BDM
Tuhelj, Uznesenje BDM
Velika Erpenja, Sveta Tri kralja
Velika Gorica - Bl. Alojzije Stepinac, Bl. Alojzije Stepinac
Velika Gorica - Navještenje BDM, Navještenje BDM
Velika Gorica - Sv. Petar i Pavao, Sv. Petar i Pavao
Velika Mlaka, Sv. Barbara
Veliko Trgovišće, BDM od sedam žalosti
Vinagora, Pohod BDM
Vivodina, Sv. Lovro
Vrhovac, Sv. Kuzma i Damjan
Vugrovec, Sv. Franjo Ksaverski
Vukmanić, Sv. Antun Padovanski
Vukovina, Pohod BDM
Zabok, Sv. Jelena Križarica
Zagorska Sela, Sv. Katarina
Zagreb - Bešići, Sv. Petar i Pavao
Zagreb - Bijenik, Sv. Maksimilijan Kolbe
Zagreb - Rebro bolnica, Sv. Barbara
Zagreb - Bolnica Milosrdnih sestara, Presveto Srce Isusovo
Zagreb - Botinec, Sv. Stjepan prvomučenik
Zagreb - Čučerje, Pohod BDM
Zagreb - Dubrava-Sv. Mihael ark., Sv. Mihael arkanđeo
Zagreb - Dubrava-Sv. Leopold Mandić, Sv. Leopold Mandić
Zagreb - Dubrava-Sv. papa Ivan XXIII., Sv. papa Ivan XXIII.
Zagreb - Dugave, Sv. Matej
Zagreb - Gajnice, Sv. Josip Radnik
Zagreb - Gospa Lurdska, Majka Božja Lurdska
Zagreb - Gračani, Sv. Mihael arkanđeo
Zagreb - Granešina, Rođenje BDM
Zagreb - Jakuševec, Sv. Marko
Zagreb - Jordanovac, Bezgrešno Srce Marijino
Zagreb - Knežija, Marija Pomoćnica
Zagreb - Kozari Bok, Predragocjena Krv Isusova
Zagreb - Kraljica svete krunice, Kraljica svete krunice
Zagreb - Trnje, Krist Kralj
Zagreb - Kustošija, Sv. Nikola Tavelić
Zagreb - Ljubljanica-Voltino, Sv. Leopold Mandić
Zagreb - Markuševec, Sv. Šimun i Juda Tadej
Zagreb - Granešinski Novaki, BDM Kraljica mira
Zagreb - Malešnica-Oranice, Bezgrešno začeće BDM
Zagreb - Peščenica, Bl. Augustin Kažotić
Zagreb - Petruševec, Sv. Vid
Zagreb - Kajzerica, Rođenje Isusovo
Zagreb - Podsused, Sv. Ivan Bosco
Zagreb - Prečko, Presveto Trojstvo
Zagreb - Remete, Uznesenje BDM
Zagreb - Remetinec-Blato, Blažena Djevica Marija
Zagreb - Resnik, Uznesenje BDM
Zagreb - Retkovec, Sv. Pavao
Zagreb - Rudeš, Sv. Ana
Zagreb - Savski gaj, Sveti Anđeli
Zagreb - Siget-Trnsko, Uzvišenje Svetog Križa
Zagreb - Sloboština, Uzašašće Gospodnje
Zagreb - Sljeme, Majka Božja Sljemenska Kraljica Hrvata
Zagreb - Sopot, Tijelo Kristovo
Zagreb - Palmotićeva, Presveto Srce Isusovo
Zagreb - Jarun, Duh Sveti
Zagreb - Stenjevec-Uznesenje BDM, Uznesenje BDM
Zagreb - Stenjevec-Sv. Nikola, Sv. Nikola biskup
Zagreb - Sveta Klara, Sv. Klara
Zagreb - Sveta Marija Dolac, Pohod BDM
Zagreb - Sveta Obitelj, Sveta Obitelj
Zagreb - Sv. Terezija, Sv. Terezija od Djeteta Isusa
Zagreb - Sveti Duh, Sv. Antun Padovanski
Zagreb - Sv. Blaž, Sv. Blaž
Zagreb - Ksaver, Sv. Franjo Ksaverski
Zagreb - Sv. Ivan Krstitelj, Sv. Ivan Krstitelj
Zagreb - Sv. Jeronim, Sv. Jeronim
Zagreb - Sv. Josip, Sv. Josip
Zagreb - Pantovčak, Sv. Kvirin
Zagreb - Sv. Marko, Sv. Marko
Zagreb - Sv. Marko Križevčanin, Sv. Marko Križevčanin
Zagreb - Sv. Petar, Sv. Petar
Zagreb - Šanci-Savica, Rođenje BDM
Zagreb - Šestine, Sv. Mirko
Zagreb - Špansko-BDM Žalosna, BDM Žalosna
Zagreb - Travno, Sv. Luka evanđelist
Zagreb - Trnovčica, BDM Majka Crkve
Zagreb - Trnjanska Savica, Bl. Alojzije Stepinac
Zagreb - Utrina, Sv. Ivan apostol i evanđelist
Zagreb - Vrapče, Sv. Barbara
Zagreb - Vrapče bolnica, Presveto Srce Isusovo
Zagreb - Vrbani, Blagovijest-Navještenje Gospodinovo
Zagreb - Vukomerec, Muka Isusova
Zagreb - Špansko-Bl. Ivan Merz, Bl. Ivan Merz
Zajezda, Uznesenje BDM
Zaprešić - Sv. Petar, Sv. Petar
Zaprešić - BDM Kraljica apostola, BDM Kraljica apostola
Završje, Uzvišenje Svetog Križa
Zlatar, Uznesenje BDM
Zlatar Bistrica, Sv. Ivan Krstitelj
Žakanje, Uznesenje BDM
Žumberak, Sv. Nikola biskup

Bjelovarska – Križevačka škofija

Župnija    
Sv. Terezija Avilska, Trg Eugena Kvaternika 5, 43000 Bjelovar
Sv. Ana, Križevačka cesta 23, 43000 Bjelovar
Sv. Antun Padovanski, Trg Antuna Mihanovića 6, 43000 Bjelovar
Sv. Šimun i Juda Tadej, Ciglena 19, 43000 Bjelovar
Sv. Katarina, Nevinac 30, 43272 Nova Rača
Sv. Marija Magdalena, Svetog Florijana 12, 43203 Kapela
Uznesenje BDM, Trg Stjepana Radića 8, 43272 Nova Rača
Presveto Srce Isusovo, Trg hrvatskih branitelja 11, 43271 Velika Pisanica
Duh Sveti, Kralja Tomislava 21, 43270 Veliki Grđevac
Presveto Trojstvo, Vinogradska 1/8, 43226 Veliko Trojstvo
Pohod BDM, Doljani 3, 43227 Šandrovac
Pohod BDM, Trg slobode 2, 48213 Cirkvena
Sv. Juraj, Đurđic 140, 48260 Križevci
Presveto Trojstvo, Trg hrvatskih branitelja 13, 43212 Rovišće
Sv. Ivan Krstitelj, Trg Karla Lukaša 5, 48214 Sveti Ivan Žabno
Sv. Petar i Pavao, Sveti Petar Čvrstec 39, 48214 Sveti Ivan Žabno
Sv. Mihael arh., Zrinski Topolovec 236, 43202 Zrinski Topolovac
Sv. Barbara, Carevdar 144, 48263 Carevdar
Uznesenje BDM, Donja Glogovica 101, 48260 Križevci
Sv. MargaretaUpr. iz župe Mali Raven, Gornji Dubovec 3, 48265 Raven
Srce Isusovo i sv. Ladislav, Mali Raven 40, 48265 Raven  
Sv. Brcko, Kalnik 6, 48269 Kalnik
Sveta Ana, I.Z. Dijankovečkog 1, 48260 Križevci  
BDM Žalosna i sv. Marko Križevčanin, I.Z. Dijankovečkog 1, 48260 Križevci
Sv. Mihael ark., Miholec 69, 48267 Orehovec
Sv. Petar, Sv. Petar Orehovec, 48267 Orehovec
Sv. Margareta, Svete Margarete 12, 10342 Dubrava
Ranjeni Isus, Gradec 93, 10345 Gradec
Sv. Lovro, Lovrečka Varoš 32, 10340 Vrbovec
Sv. Petar, Preseka 2, 10346 Preseka
Sv. Juraj, Rakovec 58, 10347 Rakovec
Sv. Vid, Krste Frankopana 2, 10340 Vrbovec
Svi sveti, Bedenica 115, 10381 Bedenica
Sv. Marija Magdalena, Bisag 3, 42226 Bisak Veliki  
Sv. Martin, Breznički Hum 21, 42225 Breznički Hum
Uznesenja BDM, 48268 Gornja Rijeka
Sv. Nikola b., Hrašćina 1, 49283 Hrašćina Trgovišće
Sv. Ivan Krstitelj, Bocakova 9, 10380 Sv. Ivan Zelina
Presveto Trojstvo, Visoko 24, 42224 Visoko
Sv. Marija Magdalena, Trg Čazmanskog kaptola 14, 43240 Čazma
Sv. Katarina upr. žpk iz ž. Čazma, Dapci 218, 43240 Čazma
Pohod BDM, Gornji Draganec 207, 43245 Gornji Draganec
Sv. Nikola b., Gornji Miklouš 49, 43240 Čazma
Sv. Katarina, Samarica 44, 43232 Berek
Sv. Ivan Krstitelj, Trg kralja Tomislava 15, 43231 Ivanska
Sv. Stjepan pmč., Štefanje 87, 43246 Štefanje
Pohod BDM, Graničarska 35, 43280 Garešnica
Sv. Josip, Braće Radića 2, 43290 Grubišno Polje
Sv. Stjepan kralj, Moslavačka 168, 43284 Hercegovac
Sv. Ladislav kralj upr. Žp. iz Hercegovca, Ladislav, 43284 Hercegovac
Presveto Srce Isusovo, Trg A. Kriškovića 1, 43504 Ivanovo Selo
Sv. Juraj i Srce Marijino, Kaniška Iva 95, 43283 Kaniška Iva
Sveta Tri kralja, Stara Plošćica, 43232 Berek
Sv. Martin b., Velika Trnovitica 147, 43285 Velika Trnovitica
Sv. Toma ap., Tomašica 57, 43280 Garešnica
BDM Gospa Lurdska, Akademika Ivana Supeka 3, 43000 Bjelovar-Zvijerci
Sv. Ivan Krstitelj upr. iz župe Ciglena, Bjelovar - Ždralovi

Križevačka škofija – eparhija

Žumberački vikarijat
Centralne ustanove
Ordinarijat Križevačke biskupije
10000 Zagreb, Kaptol 20
Katedrala i biskupska rezidencija
48260 Križevci, F. Račkoga 12
Grkokatoličko sjemenište
10000 Zagreb, Ćirilometodska 1

Pravoslavne župnije
Župnija Glavosijeka sv. Ivana Krstitelja, B e r a k
Orolička 13
32238 Čakovci


Župnija Rođenja presvete Bogorodice, D r a g e
SLO - 8330 Metlika


Župnija sv. Ivana Krstitelja, G r a b a r
10432 Bregana


Župnija K a r l o v a c
Dubovac 7, 47000 Karlovac


Župnija sv. Antuna Pustinjaka, K a š t
Kašt 16, 47284 Kašt


Župnija Presvete Trojice, K r i ž e v c i
F. Račkoga 19, 48260 Križevci


Župnija sv. Ćirila i Metoda, M e t l i k a
Cesta XV. brigade 25, SLO - 8330 Metlika


Župnija sv. Petra i Pavla, M r z l o  P o lj e
Mrzlo Polje, 10456 Kalje


Župnija Uznesenja presvete Bogorodice, P e ć n o
10456 Kalje


Župnija Blagovijesti, P r i b i ć
Strmec Pribićki bb
10454 Krašić


Župnija Uskrsnuća Gospodnjega, R a d a t o v i ć i
Radatovići 9, 47285 Radatovići


Grkokatolički pastoralni centar, S a m o b o r
Uskočka 7, 10430 Samobor


Župnija sv. Petra i Pavla, S o š i c e
Sošice 12, 10457 Sošice


Župnija sv. Jurja, S t o j d r a g a
Stojdraga 16, 10432 Bregana


Župnija sv. Ćirila i Metoda, Z a g r e b
Ćirilometodska 1, 10000 Zagreb


Župnija Krista Kralja, Z a g r e b  S t e nj e v e c
Okrugljačka 9, 10090 Zagreb-Susedgrad

Rimokatoliške župnije
Župnija sv. Mihaela i sv. Ane, G o r nj e  P r e k r i ž j e
Gornje Prekrižje 2, 10454 Krašić


Župnija sv. Mihaela Arkanđela, K a lj e
Kalje, 10456 Kalje


Župnija Presvetog Trojstva, K r a š i ć
Krašić 118, 10454 Krašić


Župnija sv. Siksta, P r i b i ć
Pribić Crkveni 27, 10456 Krašić


Župnija sv. Marije Magdalene, O š t r c
Tupčina 4, 10455 Kostanjevac


Župnija sv. Lovre, V i v o d i n a
Vivodina, 47283 Vivodina


Župnija sv. Nikole, Ž u m b e r a k
10455 Kostanjevac


Samostani časnih sester
Sestre Bazilijanke, K r i ž e v c i
F. Račkoga 36/38, 48260 Križevci


Sestre Bazilijanke, Z a g r e b
Jurjevska 53 a, 10000 Zagreb


Sestre Bazilijanke, K a r l o v a c
Dubovac 7, 47000 Karlovac


Sestre Bazilijanke, S o š i c e
Sošice 11, 10457 Sošice


Sestre Vasilijanke
Kišpatićeva 37, 10000 Zagreb


Služavke Malog Isusa, K r a š i ć
10454 Krašić

 

Sisačka škofija

KATEDRALNI ARHIĐAKONAT
Trg bana Josipa Jelačića 1, 44 000 Sisak
 
Pokupsko-vukomerički dekanat
Donja Kupčina, 10451 Pisarovina
Župnije: Donja Kupčina, Dubranec, Kravarsko, Lasinja, Pisarovinska Jamnica, Pokupsko, Šišljavić
 
Sisačko-katedralni dekanat
Nadbiskupa Posilovića 2, 44000 Sisak,
Župnije: Budaševo, Komarevo, Uzvišenje Svetog Križa – Sisak, Sv. Kvirin – Sisak, Pohod BDM – Sisak, Sv. Josip Radnik – Sisak-Galdovo
 
Sisačko-pešćenički dekanat
Sela 118, 44273 Sela kod Siska
Župnije: Lekenik, Martinska Ves, Stari Farkašić, Pešdenica, Šišinec, Sela, Odra Sisačka, Veleševec, Žažina
 
GORSKO-ZRINSKI ARHIĐAKONAT
Crkvena 65, 44320 Kutina
 
Dubičko-kostajnički dekanat
Trg N. Šubida Zrinskog 2, 44450 Hrvatska Kostajnica
Župnije: Divuša, Donji Kukuruzari, Gušde, Gvozdansko, Hrvatska Dubica, Hrvatska Kostajnica, Kratečko, Prelošćica, Sunja, Zrin
 
Glinski dekanat
Školska 39, 44415 Topusko
Župnije: Bučica, Glina, Maja, Mala Solina, Topusko, Gvozd, Viduševac, Vojnić.
 
Petrinjski dekanat
Trg J. J. Strossmayera 3, 44250 Petrinja
Župnije: Čuntić, Hrastovica, Mala Gorica, Gora, Sv. Lovro – Petrinja, Preobra-ženje Gospodnje – Petrinja, Bl. papa Ivan Pavao II. – Petrinja
 
MOSLAVAČKI ARHIĐAKONAT
Kolodvorska 3 C, 44272 Lekenik
 
Ivanidgradski dekanat
Stjepana Posezija 3,10310 Ivanid-Grad
Župnije: Ivanid-Grad, Kloštar lvanić, Križ, Lijevi Dubrovčak, Ludina, Oborovo, Posavski Bregi, Vrtlinska
 
Kutinski dekanat
Kolodvorska 17, 44318 Voloder
Župnije: Gornja Jelenska, Ilova, Kutina, Kutinska Slatina, Osekovo, Popovača, Repušnica, Voloder

Varaždinska škofija

Bednjanski dekanat
Župnija Bednja    
Župnija Cvetlin
Župnija Gornje Jesenje    
Župnija Kamenica
Župnija Klenovnik    
Župnija Lepoglava
Župnija Višnjica    
Župnija Vrbno

Čakovečki dekanat
Župnija Belica    
Župnija sv. Antuna Padovanskog Čakovec jug
Župnija sv. Nikole biskupa Čakovec    
Župnija Ivanovec
Župnija Mačkovec    
Župnija Novo Selo na Dravi
Župnija Orehovica    
Župnija Pribislavec
Župnija Strahoninec    
Župnija Šenkovec

Donjomeđimurski dekanat
Župnija Dekanovec    
Župnija Donja Dubrava
Župnija Donji Vidovec    
Župnija Draškovec
Župnija Goričan    
Župnija Kotoriba
Župnija Mala Subotica    
Župnija Podturen
Župnija Prelog    
Župnija Sveta Marija
Župnija Sveti Juraj u Trnju

Gornjovaraždinski dekanat
Župnija Donja Voća    
Župnija Ivanec
Župnija Križovljan    
Župnija Margečan
Župnija Maruševec    
Župnija Natkrižovljan
Župnija Petrijanec    
Župnija Vinica

Đurđevački dekanat
Župnija Budrovac    
Župnija Đurđevac
Župnija Ferdinandovac    
Župnija Kalinovac
Župnija Kloštar Podravski    
Župnija Kozarevac
Župnija Novo Virje    
Župnija Pitomača
Župnija Podravske Sesvete

Ludbreški dekanat
Župnija Đelekovec    
Župnija Imbriovec
Župnija Kuzminec    
Župnija Legrad
Župnija Ludbreg    
Župnija Martijanec
Župnija Rasinja    
Župnija Sveti Đurđ
Župnija Veliki Bukovec

Virovski dekanat
Župnija Donji Mosti    
Župnija Gola
Župnija Hlebine    
Župnija Miholjanec
Župnija Molve    
Župnija Novigrad Podravski
Župnija Sigetec    
Župnija Virje
Župnija Ždala

Koprivnički dekanat
Župnija bl. Alojzija Stepinca Koprivnica    
Župnija sv. Antuna Padovanskog Koprivnica
Župnija Drnje    
Župnija Đelekovec
Župnija sv. Leopolda Bogdana Mandića Koprivnica    
Župnija Koprivnički Bregi
Župnija Koprivnički Ivanec    
Župnija Močile Koprivnica
Župnija sv. Nikole biskupa Koprivnica    
Župnija Peteranec
Župnija Reka    
Župnija Starigrad

Donjovaraždinski dekanat
Župnija Bartolovec    
Župnija Beletinec
Župnija Biškupec    
Župnija Jalžabet
Župnija Kućan Marof    
Župnija Sračinec
Župnija Sveti Ilija    
Župnija Trnovec
Župnija sv. Fabijana i Sebastijana Varaždin    
Župnija sv. Josipa Varaždin
Župnija sv. Nikole biskupa Varaždin    
Župnija sv. Vida Varaždin
Župnija Vidovec

Gornjomeđimurski dekanat
Župnija Nedelišće    
Župnija Gornji Mihaljevec
Župnija Macinec    
Župnija Mursko Središće
Župnija Selnica    
Župnija Sveti Juraj na Bregu
Župnija Sveti Martin na Muri    
Župnija Štrigova
Župnija Vratišinec

Varaždinsko-Toplički dekanat
Župnija Kneginec    
Župnija Ljubešćica
Župnija Mađarevo    
Župnija Novi Marof
Župnija Oštrice    
Župnija Remetinec
Župnija Svibovec    
Župnija Varaždinske Toplice

Splitsko-makarska nadškofija

Katedralni dekanat
Župnije: Split Katedrala, Split Dobri, Split Kman, Split Lučac, Split Manuš, Split Meje, Split Pojišan, Split Poljud, Split Spinut, Split Sukoišan, Split Škrape, Split Veli Varoš

Konkatedralni dekanat
Župnije: Split Konkatedrala, Split Brda, Split Kocunar, Split Lovrinac, Split Mejaši, Split Mertojak, Split Neslanovac, Split Pujanke, Split Ravne Njive, Split Sirobuja, Split Sućidar, Split Trstenik, Split Visoka

Biokovski dekanat
Župnije: Dusina, Kozica, Orah, Poljica Kozička, Rašćane, Ravča, Staševica, Stilja-Prapatnice, Vrgorac, Zavojane, Župnija Biokovska

Cetinski dekanat
Župnije: Bajagić, Bitelić, Budimiri, Čaporice, Gala-Gljev, Grab k/Sinja, Hrvace, Košute, Otok k/Sinja, Potravlje, Ruda, Sinj, Strizrep, Tijarica, Trilj, Turjaci, Ugljane, Vojnić-Gardun, Voštane-Rože, Vrlika, Vrpolje-Čačvina, Zasiok, Zelovo

Imotski dekanat
Župnije: Aržano, Biorine, Cista Provo, Cista Velika, Dobranje Imot. Grabovac, Imotski, Krstatice, Lokvičići, Lovreć, Medov Dolac, Podbablje, Poljica Imotska, Proložac, Ričice, Runovići, Slivno Imot. Studenci, Svib, Vinjani, Zagvozd Zmijavci

Kaštelanski dekanat
Župnije: Kaštel Gomilica, Kaštel Kambelovac, Kaštel Lukšić, Kaštel Novi, Kaštel Stari, Kaštel Sućurac, Kaštel Štafilić, Radun

Kliški dekanat
Župnije: Bisko, Dicmo Donje, Dicmo Gornje (Krušvar), Dugopolje, Klis, Konjsko, Koprivno, Kotlenice, Muć Donji, Muć Gornji, Neorić, Prugovo

Makarski dekanat
Župnije: Baćina, Bast-Baška Voda, Brela Donja, Brela Gornja, Brist, Drašnice, Drvenik Makarski, Gradac, Igrane,  Makarska- Kraljica mira, Makarska – Sv. Marko, Makar-Kotišina, Podaca, Podgora, Tučepi, Veliko Brdo, Zaostrog, Živogošće

Neretvanski dekanat
Župnije: Bagalovići, Borovci, Desne, Dobranje-Bijeli Vir, Komin, Metković-Sv. Ilija, Metković-Sv. Nikola, Nova Sela n/Neretvi, Opuzen, Otrić-Struge, Plina-Stablina, Ploče, Rogotin, Slivno Ravno-Vlaka, Vid, Vidonje

Omiški dekanat
Župnije: Blato n/Cetini,  Katuni-Kreševo, Kučiće, Nova Sela n/Cetini, Omiš, Rogoznica, Slime, Svinišće, Zadvarje, Žeževica

Poljički dekanat
Župnije: Dolac Donji, Dubrava, Duće, Dugi Rat,  Gata, Jesenice, Kostanje, Ostrvica, Podgrađe, Podstrana, Priko-Omiš, Sitno Donje,  Sitno Gornje,  Srijane, Srinjine, Strožanac,   Trmbusi  Tugare, Zvečanje,

Solinski dekanat
Župnije: Solin-Gospa od Otoka, Solin Sv. Kajo, Solin-Sv. solinski mučenici, Gornje selo/Šolta, Grohote, Donje selo/Šolta, Kučine, Maslinica/Šolta, Mravince, Srednje selo/Šolta, Stobreč, Vranjic, Žrnovnica,  Kamen

Trogirski dekanat
Župnije: Trogir - sv. Lovre, Trogir-Gospa od Anđela, Trogir - Sv. Jakov,  Okruk, Seget, Slatine, Vinišće, Žedno-Arbanija

Dubrovačka škofija

Dubrovnik - gradske župnije
Župnija Velike Gospe
Župnija sv. Andrije - Pile
Župnija sv. Petra - Boninovo
Župnija sv. Mihajla - Lapad
Župnija sv. Križa - Gruž

Otoki
Župnija Velike Gospe - Koločep
Župnija Gospe od Šunja - Lopud
Župnija Gospe od Milosti - Suđurađ
Župnija sv. Stjepana - Šipanska Luka

Primorje
Župnija sv. Mihovila - Kliševo
Župnija presv. Trojstva - Majkovi
Župnija Pohođenja Marijina - Orašac
Župnija sv. Jurja - Osojnik
Župnija sv. Vida - Trsteno
Župnija sv. Stjepana - Zaton

Rijeka Dubrovačka
Župnija sv. Spasa
Župnija sv. Obitelji - Nova Mokošica
Župnija Velike Gospe - Rožat
Župnija Dubrovačka
Župnija sv. Ane - Brgat
Župnija sv. Marije Magdalene - Mandaljena
Župnija sv. Ilara - Mlini
Župnija Velike Gospe - Postranje

Konavoski dekanat
Župnija sv. Nikole - Cavtat
Župnija sv. Nikole - Ćilipi
Župnija sv. Nikole - Dubravka
Župnija presv. Trojstva - Gruda
Župnija Gospe Karmelske - Pločice
Župnija sv. Srđ i Bah - Pridvorje
Župnija sv. Juraj - Stravča
Župnija sv. Spas - Vitaljina

Korčulanski dekanat
Župnija Svih Svetih - Blato
Župnija sv. Petra - Čara
Župnija sv. Marka - Korčula
Župnija sv. Roka - Lumbarda
Župnija Gospe od Sniga - Pupnat
Župnija sv. Nikole - Račišće
Župnija Oćišćenja Marijina - Smokvica
Župnija sv. Josipa - Vela Luka
Župnija sv. Martina - Žrnovo
Župnija sv. Kuzme i Damjana - Lastovo

Stonski dekanat
Župnija sv. Marije Magdalene - Banići
Župnija Gospe od Ružarija - Lisac
Župnija sv. Roka - Ošlje
Župnija sv. Ivana Krstitelja - Ponikve
Župnija sv. Vlaha - Slano
Župnija sv. Vlaha - Ston
Župnija sv. Antuna, opata - Ston Mali
Župnija sv. Vida - Smokovljani
Župnija Male Gospe - Topolo
Župnija sv. Petra i Pavla - Zaton-Doli
Župnija sv. Vlaha - Babino Polje
Župnija Velike Gospe - Goveđari
Župnija sv. Antuna, opata - Maranovići

Pelješki dekanat
Župnija sv. Kuzme i Damjana - Donja Vrućica
Župnija sv. Vlaha - Janjina
Župnija Velike Gospe - Kuna
Župnija Pomoćnice Kršćana - Orebić
Župnija sv. Marije Magdalene - Putnikovići
Župnija sv. Petra i Pavla - Trpanj
Župnija sv. Mihovila - Viganj
Župnija sv. Martina - Žuljana

Hvarska škofija

Župnije:
    Bezgrešno začeće blažene Djevice Marije (Dračevica)
    Bezgrešno začeće blažene Djevice Marije (Murvica)
    Bezgrešno začeće blažene Djevice Marije (Šibenik-Crnica)
    Duh Sveti (Vrbanj)
    Gospa Karmelska (Bogomolje)
    Gospa Karmelska (Bol)
    Gospa Karmelska (Nerežišća)
    Gospa Karmelska (Selca (Brač))
    Gospa Karmelska (Pirovac)
    Gospa od blagovijesti (Milna (Brač))
    Gospa od ružarija (Boraja)
    Gospa od ružarija (Drniš)
    Gospa od Zdravlja (Dubrava)
    Gospa od Zdravlja (Jezera)
    Gospa van grada (Šibenik-Varoš)
    Ime Isusovo (Čvrljevo)
    Ime Isusovo (Miljevci)
    Našašće Svetog Križa (Vodice)
    Navještenje blažene Djevice Marije (Novo Selo)
    Navještenje blažene Djevice Marije (Supetar)
    Očišćenje blažene Djevice Marije (Dol (Brač))
    Pohođenje blažene Djevice Marije (Mirca)
    Pohođenje blažene Djevice Marije (Šibenik-Njivice)
    Porođenje blažene Djevice Marije (Skradin)
    Rođenje blažene Djevice Marije (Podšpilje)
    Rođenje blažene Djevice Marije (Selca (Hvar))
    Srce Isusovo (Šibenik-Baldekin)
    Sveta Ana (Čista Velika)
    Sveta Jelena Križarica (Škrip)
    Sveta Kate (Dubravice)
    Sveta Margarita djevica i mučenica (Jadrtovac)
    Sveta Marija (Gradac)
    Sveta Marija (Grebaštica)
    Sveta Marija (Žirje)
    Sveta Marija Magdalena (Svirče)
    Sveta Marija od milosti (Prvić Luka)
    Sveta Marija, Svijećnica (Nevest)
    Sveti Ante Padovanski (Knin)
    Sveti Ante Padovanski (Primorski Dolac)
    Sveti Ante Padovanski (Šibenik-Šubićevac)
    Sveti Antun opat (Pražnica)
    Sveti Antun opat (Vrisnik)
    Sveti Antun Padovanski (Blizna)
    Sveti Danijel prorok (Danilo)
    Sveti Duh (Tisno)
    Sveti Fabijan i Sebastijan (Donji Humac)
    Sveti Frane Asiški (Betina)
    Sveti Frane Asiški (Crivac)
    Sveti Ilija prorok (Kljaci)
    Sveti Ivan i Pavao (Ložišća)
    Sveti Ivan Krstitelj (Poljica)
    Sveti Ivan Krstitelj (Postira)
    Sveti Ivan Krstitelj (Povlja)
    Sveti Ivan Krstitelj (Bristivica)
    Sveti Ivan Krstitelj (Konjevrate)
    Sveti Ivan Krstitelj (Zablaće)
    Sveti Jakov (Vrpolje Kninsko)
    Sveti Jakov apostolostol (Pitve)
    Sveti Jakov apostolostol (Marina)
    Sveti Jakov apostolostol (Šibenik-Grad)
    Sveti Jeronim (Pučišća)
    Sveti Jeronim (Primošten Stanovi)
    Sveti Jeronim (Šibenik-Meterize)
    Sveti Josip Radnik (Kadina Glavica)
    Sveti Josip Radnik (Ražine)
    Sveti Juraj mučenik (Bobovišća)
    Sveti Juraj mučenik (Brusje)
    Sveti Juraj mučenik (Gdinj)
    Sveti Juraj mučenik (Sućuraj)
    Sveti Juraj mučenik (Ogorje)
    Sveti Juraj mučenik (Perković)
    Sveti Juraj mučenik (Primošten)
    Sveti Juraj mučenik (Radošić)
    Sveti Juraj mučenik (Rupe)
    Sveti Juraj mučenik (Unešić)
    Sveti Juraj mučenik (Zaton)
    Sveti Katarina (Ljubitovica)
    Sveti Križ (Šibenik-Dolac)
    Sveti Kuzma i Damjan (Velo Grablje)
    Sveti Lovro (Vrboska)
    Sveti Martin (Sumartin)
    Sveti Martin biskup (Lećevica)
    Sveti Mihovil (Kijevo)
    Sveti Mihovil (Lišane)
    Sveti Mihovil arkanđeo (Dol (Hvar))
    Sveti Mihovil arkanđeo (Murter)
    Sveti Mihovil arkanđeo (Promina)
    Sveti Mihovil arkanđeo (Raslina)
    Sveti Nikola biskup (Gornji Humac)
    Sveti Nikola biskup (Komiža)
    Sveti Nikola biskup (Zastražišće)
    Sveti Nikola biskup (Mandalina)
    Sveti Nikola Tavelić (Banjevci)
    Sveti Petar (Siverić)
    Sveti Petar apostolostol (Šibenik-Vidici)
    Sveti Petar i Pavao apostolostoli (Kaprije)
    Sveti Spiridion (Sveta Nedjelja)
    Sveti Stjepan I. papostola i mučenik (Hvar)
    Sveti Stjepan I. papostola i mučenik (Stari Grad)
    Sveti Stjepan prvomučenik (Prgomet)
    Sveti Teodor mučenik (Milna (Hvar))
    Svi sveti (Piramatovci)
    Svi sveti (Zlopolje)
    Uznesenje blažene Djevice Marije (Blaca)
    Uznesenje blažene Djevice Marije (Splitska)
    Uznesenje blažene Djevice Marije (Sutivan)
    Uznesenje blažene Djevice Marije (Velo Selo)
    Uznesenje blažene Djevice Marije (Vis)
    Uznesenje blažene Djevice Marije (Brštanovo)
    Uznesenje blažene Djevice Marije (Rogoznica)
    Uznesenje Marijino (Jelsa)
    Uznesenje Marijino (Bilice)
    Uznesenje Marijino (Mirlović)
    Uznesenje Marijino (Stankovci)
    Uznesenje Marijino (Vrpolje)
    Uznesenje Marijino (Zlarin)
    Uzvišenje Svetog Križa (Krapanj-Brodarica)
    Velika Gospa (Tribunj)
    Velika Gospa (Šepurine)

Šibenska škofija

Šibenski dekanat, župnije:
    Baldekin
    Bilice
    Crnica
    Dolac
    Dubrava
    Katedrala
    Mandalina
    Meterize
    Njivice
    Šubičevac
    Varoš
    Vidici
    Zablaće
    Zaton

 Drniški dekanat, župnije:
    Crivac
    Drniš
    Gradac
    Kadina Glavica
    Kljaci
    Konjevrate
    Miljevci
    Mirlović
    Ogorje
    Siverić
    Zlopolje

 Kninski dekanat, župnije:
    Knin
    Kijevo
    Promina
    Vrpolje

Ražinski dekanat, župnije:
    Blizna
    Boraja
    Bristivica
    Danilo
    Jadrtovac
    Ljubitovica
    Ražine
    Vrpolje

 Rogoznički dekanat, župnije:
    Grebaštica
    Krapanj - Brodarica
    Marina
    Primošten
    Primošten Stanovi
    Rogoznica

 Skradinski dekanat, župnije:
    Stankovci
    Skradin
    Rupe
    Raslina
    Piramatovci
    Lišane
    Dubravice
    Banjevci
    Čista Velika

 Tišnjanski dekanat, župnije:
    Betina
    Jezera
    Murter
    Pirovac
    Tisno

 Unešićki dekanat, župnije:
    Brštanovo
    Čvrljevo
    Lećevica
    Nevest
    Perković
    Primorski Dolac
    Prgomet - Labin
    Radošić
    Unešić

 Vodički dekanat, župnije:
    Kaprije
    Prvić Luka
    Srima
    Šepurine
    Tribunj
    Vodice
    Zlarin
    Žirje

Riječka nadškofija

Župnije:
BAKAR - Sv. Andrija apostol     
BAKARAC - Sv. Petar apostol     
BRIBIR - Sv. Petar i Pavao apostoli     
BROD MORAVICE - Sv. Nikola biskup     
BROD na KUPI - sv. Marija Magdalena     
BRSEČ - Sv. Juraj mučenik     
ČABAR - Sv. Antun Padovanski     
CERNIK - Sv. Bartol apostol     
CRIKVENICA - Sv. Antun Padovanski     
CRIKVENICA - Uznesenje Blažene Djevice Marije     
CRNI LUG - Sv. Petar i Pavao apostoli     
DELNICE - Sv. Ivan Krstitelj     
DRAMALJ - Sv. Jelena djevica i mučenica     
DRIVENIK - Sv. Dujam mučenik     
FUŽINE - Sv. Antun Padovanski     
GEROVO - Sv. Hermagor i Fortunat     
GRIŽANE - Sv. Martin biskup     
GROBNIK - Sv. Filip i Jakov apostoli     
HRELJIN - Sv. Juraj mučenik     
HRIB - Sv. Leonard opat     
IČIĆI - Sv. Josip (nema crkve)     
JADRANOVO - Sv. Jakov apostol     
JELENJE - Sv. Mihovil arkanđeo     
KASTAV - Sv. Jelena Križarica     
KLANA - Sv. Jeronim     
KOSTRENA - Sv. Barbara     
KOSTRENA - Sv. Lucija     
KRALJEVICA - Sv. Nikola biskup     
KRASICA - Blažena Djevica Marija Karmelska     
KRIŽIŠĆE - Presv. Srce Isusovo     
KRMPOTE - Sv. Jakov apostol     
KUKULJANOVO - sv. Franjo Asiški     
KUŽELJ - Mučeništvo Sv. Ivana Krstitelja     
LEDENICE - Blažena Djevica Marija Karmelska     
LIČ - Sv. Juraj mučenik     
LOKVE - Sv. Katarina djevica i mučenica     
LOVRAN - Sv. Juraj mučenik     
LUKOVDOL - Uznesenje Blažene Djevice Marije     
MATULJI - Krist Kralj     
MOŠĆENICE - Sv. Andrija apostol     
MRKOPALJ - Blažene Djevice Marija Žalosna     
NOVI VINODOLSKI - Sv. Filip i Jakov apostoli     
OPATIJA - sv. Jakov apostol     
PLEMENITAŠ - Sv. Antun opat     
PLEŠCE - Presveto Trojstvo     
PODSTENE - Sv. Petar i Pavao apostoli     
BROD MORAVICE, Kocijani
PRAPUTNJAK - Sv. Josip     
PREZID - Sv. Vid mučenik     
RAVNA GORA - Sv. Terezija Avilska     
RAZLOGE - Bezgrješno Začeće Blažene Djevice Marije     
RIJEKA, "KOSI TORANJ" Assunta - Uznesenje Bl.Dj. Marije     
RIJEKA, BANDEROVO - Marija Pomoćnica     
RIJEKA, DONJA DRENOVA - Župnija Bl.Dj.Marije Karmelske     
RIJEKA, DONJI ZAMET - Presveto Srce Isusovo     
RIJEKA, DRAGA - Sv. Antun opat     
RIJEKA, GORNJA DRENOVA - Sv. Juraj mučenik     
RIJEKA, GORNJA VEŽICA - Sv. Ana (nema crkve)     
RIJEKA, KANTRIDA - Sv. Antun Padovanski     
RIJEKA, KOZALA - Sv. Romuald i Svi Sveti     
RIJEKA, KRNJEVO - Sv. Nikola biskup     
RIJEKA, KRNJEVO - Sv. Nikola Tavelić     
RIJEKA, PEĆINE - Sveta Obitelj     
RIJEKA, PEHLIN - Sv. Franjo Asiški     
RIJEKA, PODMURVICE - Sv. Josip     
RIJEKA, PODVEŽICA - Sv. Terezija od Djeteta Isusa     
RIJEKA, ŠKURINJE - Sv. Ivan Krstitelj     
RIJEKA, SRDOČI - Sveti Križ     
RIJEKA, SUŠAK - Sv. Ćiril i Metod     
RIJEKA, SVETA KATARINA - Sv. Luka evanđelist     
RIJEKA, TRSAT - Sv. Juraj mučenik     
RIJEKA, ŽABICA - Gospa Lurdska     
RUKAVAC - Sv. Luka evanđelist     
ŠAPJANE - Sv. Antun opat     
SELCE - Sv. Katarina djevica i mučenica     
SKRAD / DIVJAKE - Sv. Izidor ratar     
ŠKRLJEVO - Presveto Srce Isusovo     
ŠMRIKA - Sv. Antun opat     
TRIBALJ - Pohođenje Blažene Djevice Marije     
TRŠĆE - Sv. Andrija apostol     
TURKE - Sveti Križ     
VELE MUNE - Sv. Marija Magdalena     
VELI BRGUD - Bezgrješno začeće Blažene Djevice Marije     
VEPRINAC - Sv. Marko evanđelist     
VIŠKOVO - Sv. Matej apostol     
VODICE - Sv. Martin biskup     
VOLOSKO - Sv. Ana     
VRBOVSKO - Sv. Ivan Nepomuk     
ZAGON - Sv. Antun Padovanski     
ZAVRŠJE - Našašće Svetog Križa     
ZLOBIN - Sv. Ivan Krstitelj

Gospičko-senjska škofija

Župnije:
    Blažena Djevica Marija Karmelska (Švica)
    Blažena Djevica Marija Majka Crkve (Plitvička Jezera)
    Blažena Djevica Marija od Svete Krunice (Ličko Lešće)
    Blažena Djevica Marija od Sveti krunice (čANAK)
    Blažena Djevica Marija Utješiteljica (Trošmarija)
    Blaženi Alojzije Stepinac (OGULIN )
    Gospa Karmelska (SMILJAN)
    Gospa Snježna (KRIVI PUT)
    Navještenje blažene Djevice Marije (GOSPIĆ)
    Pohod svetoj Elizabeti (BAšKE OšTARIJE)
    Pohođenje Blažene Djevice Marije (Kompolje)
    Presveto Trojstvo (Slunj)
    Presveto Trojstvo (OTOČAC)
    Presveto Trojstvo (MODRUš)
    Rođenje BD Marije (PALANKA)
    Sveta Ana (Plaški)
    Sveta Jelena križarica (Rakovica)
    Sveta Marija Magdalena (RIčICE)
    Sveta Tereza Avilska (BUŽIM)
    Sveti Ante (GENERALSKI STOL)
    Sveti Antun Padovanski (Drežnik-grad)
    Sveti Antun Padovanski (KRASNO POLJE)
    Sveti Antun Padovanski (Letinac)
    Sveti Ilija prorok (Ličko Lešće)
    Sveti Ivan Krstitelj (Lipice)
    Sveti Ivan Krstitelj (švica)
    Sveti Ivan Krstitelj (Tounj)
    Sveti Ivan Nepomuk (SABORSKO)
    Sveti Jakov (BILAJ)
    Sveti Jakov (STARIGRAD)
    Sveti Josip (JABLANAC)
    Sveti Josip (JOSIPDOL)
    Sveti Juraj (GRAČAC)
    Sveti Juraj (SVETI JURAJ)
    Sveti Juraj mučenik (Korenica)
    Sveti Juraj mučenik (Lađevac)
    Sveti Juraj mučenik (JEZERANE)
    Sveti Juraj mučenik (LEšćE NA DOBRI)
    Sveti Juraj mučenik (ZAGORJE)
    Sveti Karlo (KARLOBAG)
    Sveti Križ (KRIŽPOLJE)
    Sveti Križ (SENJSKA DRAGA)
    Sveti Križ (OGULIN )
    Sveti Luka (LUKOVO OTOčKO)
    Sveti Luka (LUKOVO šUGARJE)
    Sveti Martin (BRUšANE)
    Sveti Mihovil (VRATNIK)
    Sveti Mihovil (MREŽNIčKI BREST)
    Sveti Mihovil arkanđel (DABAR)
    Sveti Mihovil arkanđel (Ličko Lešće)
    Sveti Mihovila (TRŽIć)
    Sveti Nikola biskup (TRNOVAC)
    Sveti Nikola biskup (Jezerane)
    Sveti Nikola biskup (Zvečaj)
    Sveti Rok (SVETI ROK)
    Sveti Stjepan mučenik (KOMPOLJE)
    Svetište majke Božje (KRASNO)
    Svetog Nikole (Slunj)
    Uzašašće Isusovo (CEROVNIK)
    Uznesenja blažene Djevice Marije (Cetingrad)
    Uznesenje Blažene Djevice Marije (BRINJE)
    Uznesenje blažene Djevice Marije (SENJ)
    Uznesenje blažene Djevice Marije (OšTARIJE)
    Uzvišenje Svetog Križa (Vaganac)
    Uzvišenje Svetog Križa (Otočac)

Škofija Krk

Župnije:
BANJOL
Banjol 382, 51280 RAB


BARBAT
Barbat 290, 51280 RAB


BAŠKA
Zvonimirova 30, 51523 BAŠKA


BELEJ
Belej 35, 51555 BELEJ


BELI
Beli 94, 51559 BELI


CRES
A. Tentora 16, 51557 CRES


ĆUNSKI
(v. Mali Lošinj)


DOBRINJ
Dobrinj 68, 51514 DOBRINJ


DRAGA BAŠKA
51522 DRAGA BAŠĆANSKA


DRAGOZETIĆI
(v. Cres)
DUBAŠNICA
Dubašljanska 29, 51511 MALINSKA


GARICA
Garica 40, 51516 VRBNIK


ILOVIK
Ilovik 13, 51552 ILOVIK


KAMPOR
Kampor 19, 51280 RAB


KORNIĆ
Kornić 37, 51517 KORNIĆ


KRAS
Kras 76, 51514 DOBRINJ


KRK
Dinka Vitezića 6, 51500 KRK


LINARDIĆI
Linardići 39, 51511 MALINSKA


LOPAR
Lopar 291, 51281 LOPAR


LUBENICE
Lubenice 15, 51557 CRES


LUN
Lun 49, 53294 LUN


MALI LOŠINJ
Š. Kv. Kozulića 8
51550 MALI LOŠINJ


MARTINŠĆICA
Martinšćica 18, 51556 MARTINŠĆICA


MUNDANIJE
Mundanije 124, 51280 RAB


NEREZINE
Vl. Gortana 3, 51554 NEREZINE


NOVALJA
Škopaljska 12, 53291 NOVALJA


NJIVICE
Placa 3, 51512 NJIVICE


OMIŠALJ
Prikešte 19, 51513 OMIŠALJ


ORLEC
Orlec 96, 51557 CRES


OSOR
Osor 6, 51554 NEREZINE


POLJE
Polje, Stanišće 10, 51515 ŠILO


POLJICA
Poljica 16, 51511 MALINSKA


PREDOŠĆICA
(v. Cres)


PUNAT
Kralja Zvonimira 12, 51521 PUNAT


PUNTA KRIŽA
Punta Križa bb, 51554 NEREZINE


RAB
Plovanova 6, 51280 RAB


RASOPASNO
Rasopasno 61, 51511 MALINSKA


Rektorat crkve sv. Nikole
Loš. brodograditelja 52, 51550 MALI LOŠINJ


RISIKA
Risika 13, 51516 VRBNIK


STARA BAŠKA
(v. Punat)


STIVAN
Stivan 15, 51555 BELEJ


SUPETARSKA DRAGA
Supetarska Draga 514, 51280 RAB


SUSAK
Susak 514, 51561 SUSAK


SVETI JAKOV
Sveti Jakov 32, 51554 NEREZINE


SVETI VID
Sv. Vid 117, 51511 MALINSKA


Svetište Majke Božje Goričke
Batomalj 59, 51523 BAŠKA


UNIJE
Unije kbr. 196, 51550 MALI LOŠINJ


USTRINE
Ustrine 5, 51555 BELEJ


VALUN
Valun 15, 51557 CRES


VELI LOŠINJ
Vl. Gortana 40, 51551 VELI LOŠINJ


VRANA
(v. Orlec)


VRBNIK
Vitezićeva 1, 51516 VRBNIK


VRH
Vrh 126, 51500 KRK

Porečka i pulska škofija

Župnije:
BAČVA - župnija Sv. Jakova apostola
Bačva 1, 52463 VIŠNJAN
BADERNA - župnija Rođenja BDM
Baderna 29, 52445 BADERNA
BALE - župnija Pohođenja BDM
Trg Tomaso Bembo 7, 52211 BALE
BARBAN - župnija Sv. Nikole biskupa
Barban 62, 52207 BARBAN
BERAM - župnija Sv. Martina biskupa
Beram bb, 52000 PAZIN
BOLJUN - župnija Sv. Jurja mučenika
Boljun 1, 52434 BOLJUN
BORUT - župnija Sv. Mihovila arkanđela
Borut 1, 52402 CEROVLJE
BRDA - župnija Sv. Jakova apostola
Brdo 14, 52426 MOMJAN
BRDO - župnija Sv. Jurja mučenika
Brdo, 52232 KRŠAN
BREST - župnija Presvetog Trojstva
Brest 1, 52420 BUZET
BRTONIGLA - župnija Sv. Zenona, biskupa
Trg Sv. Zenona 3, 52474 BRTONIGLA
BUJE - župnija Sv. Servula mučenika
Silvio Vardabasso 27, 52460 BUJE
BUZET - župnija Marijina Uznesenja
Petra Flega 1, 52420 BUZET
CEROVLJE - župnija Uznesenja BDM
52402 CEROVLJE 35
ČEPIĆ - župnija Presvetog Trojstva
Čepić 29, 52232 KRŠAN
ČRNICA - župnija Sv. Roka
Črnica 3, 52420 BUZET
DAJLA - župnija Sv. Ivana Krstitelja
Dajla, 52466 NOVIGRAD
DOLENJA VAS - župnija Svetog Martina biskupa
Dolenja Vas 19, 52426 LUPOGLAV
DRAGUĆ - župnija Svetog Križa
Draguć 36, 52402 CEROVLJE
FAŽANA - nadžupnija Sv. Kuzme i Damjana mučenika
Župni trg 4, 52212 FAŽANA
FILIPANA – župnija Sv. Filipa i Jakova apostola
52206 MARČANA
FUNTANA - župnija Sv. Bernarda prezbitera
Antice Gašparini 27, 52452 FUNTANA     
FUŠKULIN - župnija Sv. Roka prezbitera
Fuškulin, 52440 POREČ
GALIŽANA - nadžupnija Sv. Roka prezbitera
Galižana 207, 52216 GALIŽANA
GOLOGORICA - župnija Sv. Petra i Pavla apostola
Gologorica 7, 52402 CEROVLJE
GRAČIŠĆE - župnija Sv. Vida i drugova mučenika
Gračišće 1, 52403 GRAČIŠĆE, 052/687 115
GRADINA - župnija Sv. Andrije apostola
Gradina, 52450 VRSAR
GRDOSELO - župnija Gospe od Zdravlja
Grdoselo 8, 52000 PAZIN, 052/682 222
GRIMALDA - župnija Sv. Jurja mučenika
Grimalda 1, 52402 CEROVLJE
GROŽNJAN - župnija Sv. Vida, Modesta i Krescencije, mučenici
52429 GROŽNJAN, Obzidna 2, tel./faks 052/776 126
HRELJIĆI - župnija Gospe od Zdravlja
Hreljići 11, 52207 BARBAN
HUM - župnija Sv. Jeronima prezbitera
Hum 11, 52425 ROČ
JURŠIĆI - župnija Sv. Franje Asiškog
Juršići 7, 52215 SVETVINČENAT
KALDIR - župnija Sv. Ivana Krstitelja
Kaldir 1, 52424 MOTOVUN
KANFANAR - župnija Sv. Silvestra pape
Dvigradska 10, 52352 KANFANAR
KAROJBA - župnija Svih Svetih
Karojba 50/a, 52423 KAROJBA
KAŠĆERGA - župnija Sv. Marka evanđelista
Kašćerga 22, 52000 PAZIN
KAŠTEL - župnija Sv. Sabe opata
Kaštel 15, 52460 BUJE
KAŠTELIR - župnija Sv. Kuzme i Damjana mučenika
Kaštelir 67, 52464 KAŠTELIR
KOSTANJICA - župnija Sv. Petra i Pavla apostola
Kostanjica 35, 52429 GROŽNJAN
KOŽLJAK - župnija Sv. Hadrijana mučenika
Kožljak, 52232 KRŠAN
KRASICA - župnija Sv. Stjepana prvomučenika
Krasica 1, 52460 BUJE
KRBUNE - župnija Sv. Ivana Krstitelja
Krbune, 52333 PODPIĆAN
KRINGA - župnija Sv. Petra i Pavla apostola
Kringa 26, 52444 TINJAN
KRNICA - MUTVORAN - župnija Sv. Marije Magdalene pokornice
Krnica 81, 52208 KRNICA
KRŠAN - župnija Sv. Antuna opata
Kršan 14, 52232 KRŠAN
KRŠETE - župnija Sv. Petra i Pavla apostola
Kršete 37, 52474 BRTONIGLA
LABIN DONJI - župnija Gospe Fatimske
Zelenice 12, 52220 LABIN
LABIN GORNJI - župnija Rođenja BDM
1. Maja 3, 52220 LABIN
LABIN MARCILNICA - Župnija Presvetog Srca Isusova
Matije Vlačića II/13, Marcilnica, 52220 LABIN
LABINCI - župnija Sv. Ivana Krstitelja
Labinci, 52464 KAŠTELIR
LANIŠĆE - župnija Sv. Kancija, Kancijana i Kancijanile mučenika
Lanišće 122, 52420 BUZET
LINDAR - župnija Sv. Mohora i Fortunata mučenika
Lindar 58, 52000 PAZIN
LIŽNJAN - župnija Sv. Martina biskupa
Ližnjan 166, 52203 MEDULIN
LOBORIKA - župnija Sv. Flora biskupa
Loborika 14, 52206 MARČANA
LOVREČICA - župnija Sv. Lovre mučenika
Lovrečica, Slanik 4, 52470 UMAG
MARČANA - župnija Sv. Petra i Pavla apostola
Marčana 427, 52206 MARČANA
MATERADA - župnija BDM od Snijega
Materada 2, 52470 UMAG
MEDULIN - župnija Sv. Agneze djevice i mučenice
Centar 222, 52203 MEDULIN
MOMJAN - župnija Sv. Martina biskupa
Momjan 5, 52462 MOMJAN
MOTOVUN - župnija Sv. Stjepana prvomučenika
Mure 9, 52424 MOTOVUN
MOTOVUNSKI NOVAKI - župnija Sv. Marine djevice
Motovunski Novaki 30, 52423 KAROJBA
MUNTIĆ - župnija Sv. Jeronima crkvenog naučitelja
Muntić, 52100 PULA
MUNTRILJ - župnija Sv. Roka prezbitera
Muntrilj, 52444 TINJAN
NOVA VAS (NAD MIRNOM) - župnija Sv. Mihovila arkanđela
Nova Vas bb, 52472 BRTONIGLA
NOVA VAS (POREČKA) - župnija Sv. Roka prezbitera
52446 NOVA VAS, Višnjanska 13
NOVIGRAD - župnija Sv. Pelagija mučenika
Novigradske biskupije 5, 52466 NOVIGRAD     
OPRTALJ - župnija Sv. Jurja mučenika
Oprtalj bb, 52428 OPRTALJ
PAZ - župnija Uznesenja BDM
Paz 2, 52434 BOLJUN
PAZIN - župnija Sv. Nikole biskupa
Antuna Kalca 2, 52000 PAZIN
PAZINSKI NOVAKI - župnija Sv. Mihovila arkanđela
Pazinski Novaki 18, 52402 CEROVLJE
PETROVIJA - župnija Sv. Stjepana prvomučenika
Petrovija 38, 52470 UMAG
PIĆAN - nadžupnija Navještenja BDM
Pićan 7, 52332 PIĆAN
PLOMIN - župnija Sv. Jurja mučenika
Plomin 24, 52234 PLOMIN     

POMER - župnija Pohođenja BDM
Pomer bb, 52100 PULA
POREČ - župnija Uznesenja BDM
Župna kuća: Eufrazijeva 22, 52440 POREČ     
PREMANTURA - župnija Sv. Lovre mučenika
Premantura 87, 52100 PULA
PULA - GOSPA OD MORA - župnija BDM
Kupelwieserova 3, 52100 PULA     
PULA - KATEDRALA župnija Uznesenja BDM
Kandlerova 27, 52100 PULA
PULA - KRIST SPASITELJ - župnija Krista Spasitelja
Creska 7 (Veli Vrh), 52100 PULA
PULA - SVETI ANTUN - župnija Sv. Antuna Padovanskoga
Varaždinska 2, 52100 PULA
PULA - SVETI IVAN KRSTITELJ - župnija Sv. Ivana Krstitelja
Sv. Ivan, Medulinska 4, 52100 PULA     
PULA - SVETI JOSIP - župnija Sv. Josipa
Dinka Vitezića 32, 52100 PULA     
PULA - SVETI PAVAO - župnija Sv. Pavla apostola
Josipa Voltića 26, 52100 PULA
RABAC - župnija Sv. Andrije apostola
Jadranska 4, 52221 RABAC
RAČICE - župnija Presvetog Trojstva
Račice, 52420 BUZET
RAKALJ - župnija Rođenja BDM
Dalmatinska 20, Rakalj, 52208 KRNICA
RAKOTULE - župnija Sv. Roka prezbitera
Rakotule 1, 52423 KAROJBA
RAŠA - župnija Sv. Barbare djevice i mučenice
Istarska 27, 52223 RAŠA     
ROČ - župnija Sv. Bartolomeja apostola
Roč 27, 52425 ROČ     
ROVINJ - župnija Sv. Jurja mučenika i Sv. Eufemije djevice i mučenice
Garibaldijeva 1, 52210 ROVINJ
ROVINJSKO SELO - župnija Sv. Antuna opata
Rovinjsko Selo 24, 52210 ROVINJ     
SAVUDRIJA - župnija Sv. Ivana apostola
Savudrija 11, 52475 SAVUDRIJA
SKITAČA - župnija Sv. Lucije djevice i mučenice
Skitača bb, 52222 KOROMAČNO
SLUM - župnija Sv. Mateja apostola
Slum 1, 52420 BUZET
SOVINJAK - župnija Sv. Jurja mučenika
Sovinjak 9, 52420 BUZET
STARI PAZIN - župnija Sv. Jurja mučenika
Stari Pazin 9, 52000 PAZIN
SUŠNJEVICA - župnija Sv. Ivana Krstitelja
52233 SUŠNJEVICA
SVETA LUCIJA PAZINSKA - župnija Sv. Lucije djevice i mučenice
Stari Pazin     
 
SVETA MARIJA NA KRASU - župnija BDM od Milosti
Sv. Marija na Krasu kbr. 12, 52470 UMAG
SVETA NEDELJA LABINSKA - Župnija Presvetog Trojstva
Sv. Nedelja 80, 52231 SV. NEDELJA     
SVETI IVAN I PAVAO - župnija istoimenih svetaca
Sv. Petru u Šumi     
SVETI IVAN OD ŠTERNE - župnija Sv. Ivana Krstitelja
Majkusi 1, 52463 VIŠNJAN
SVETI IVANAC NAD RAŠOM - Župnija Bezgrešnog Začeća BDM i Sv. Ivana Krstitelja
Sveti Ivanac 2, 52341 ŽMINJ
SVETI LOVREČ LABINSKI - Župnija Sv. Lovre mučenika
Diminići 2, 52222 KOROMAČNO
SVETI LOVREČ PAZENATIČKI - župnija Sv. Martina biskupa
Funtanela 2, 52448 SVETI LOVREČ
SVETI MARTIN - župnija Sv. Martina biskupa
Sv. Martin 23, 52231 SVETA NEDELJA
SVETI MATEJ - CERE - župnija Sv. Mateja apostola
Sv. Matej - Cere 3, 52341 ŽMINJ     
SVETI PETAR U ŠUMI - župnija Sv. Petra i Pavla apostola
Župna kuća: 52404 SVETI PETAR U ŠUMI 1     
SVETI VITAL (BRIG) - župnija Sv. Vitala mučenika
Sv. Vital - Brig 35, 52447 VIŠNJAN
SVETVINČENAT - župnija Sv. Vinka mučenika
Svetvinčenat 39, 52342 SVETVINČENAT     
ŠIŠAN - nadžupnija Sv. Feliksa i Fortunata mučenika
Šišan 201, 52100 PULA
ŠTERNA - župnija Sv. Mihovila arkanđela
Šterna 3, 52428 OPRTALJ
ŠTINJAN - župnija Sv. Margarete djevice i mučenice
Sv. Margarite 4, Štinjan, 52100 PULA     
ŠUMBER - župnija Sv. Ivana i Pavla mučenika
Šumber 100, 52231 SV. NEDELJA
TAR - župnija Sv. Martina biskupa
Istarska 16, 52465 TAR     
TINJAN - župnija Sv. Šimuna i Jude apostola
Tinjan 26, 52444 TINJAN     
TRIBAN - župnija Sv. Jurja mučenika
Triban, 52460 BUJE
TRVIŽ - župnija Gospe od Sv. Krunice
Trviž 15, 52000 PAZIN
TUPLJAK - župnija Sv. Bartula apostola
Tupljak bb, 52333 PODPIĆAN     
UMAG - župnija Sv. Peregrina mučenika
Ernesta Miloša 13, 52470 UMAG     
VALTURA - župnija Sv. Ivana apostola
Valtura 54, 52100 PULA
VIŠNJAN - župnija Sv. Kvirika i Julite mučenika
Istarska 4, 52463 VIŠNJAN
VIŽINADA - župnija Sv. Jeronima, crkvenog naučitelja
Breza 38, 52447 VIŽINADA
VODNJAN - župnija Sv. Blaža biskupa i mučenika
Svetoga Roka 4, 52215 VODNJAN
VRANJA - župnija Sv. Petra i Pavla apostola
Vranja, 52434 BOLJUN
VRH - župnija Uznesenja BDM
Vrh 3, 52420 BUZET
VRSAR - župnija Sv. Martina biskupa
Gradska vrata 19, 52450 VRSAR
ZAMASK - župnija Sv. Mihovila arkanđela
Zamask 1, 52000 PAZIN
ZAREČJE - župnija Rođenja BDM
Zarečje 5, 52000 PAZIN
ZAVRŠJE - župnija Rođenja BDM
Završje, 52428 OPRTALJ
ZRENJ - župnija Sv. Jurja mučenika
Zrenj 1, 52428 OPRTALJ
ŽBANDAJ - župnija Sv. Ivana i Pavla mučenika
Žbandaj 24, 52440 POREČ
ŽMINJ - župnija Sv. Mihovila arkanđela
Trg Maršala Tita bb, 52341 ŽMINJ

Đakovačko-osječka nadškofija

Župnije:
Aljmaš – Pohođenje BDM  
Trg Braće Radića 39,31205 Aljmaš
Andrijaševci – Sv. Andrija, apostol
Upravitelj župnik iz Rokovaca
Babina Greda – Sv. Lovro, đakon i mučenik
Braće Radića 4, 32276 Babina Greda
Bapska – Sv. Juraj, mučenik
Stjepana Radića 13, 32235 Bapska
Baranjsko Petrovo Selo – Sv. Lovro, đakon i mučenik               
Kolodvorska 65, 31322 Baranjsko Petrovo Selo
Filijala: Novi Bezdan, Majške Međe
Batina – Sv. Valentin, mučenik                       
Crkvena 2, 31306 Batina
Beli Manastir – Sv. Martin, biskup                 
Osječka 134, 31300 Beli Manastir    
Belišće – Sv. Josip radnik               
Kardinala Stepinca 4, 31551 Belišće
Berak – Mučeništvo sv. Ivana Krstitelja  
Orolička 7, 32243 Orolik
Bilje – Bezgrešno Začeće BDM                 
Kralja Tomislava 1, 31327 Bilje
Bizovac – Sv. Matej, apostol i evanđelist                  
Kralja Tomislava 150, 31222 Bizovac
Bocanjevci – Sv. Filip i Jakov, ap.            
Matije Gupca 72, 31550 Valpovo
Filijala: Gorica
Bošnjaci – Sv. Martin, biskup                 
Fra B. T. Leakovića 8, 32275 Bošnjaci
Branjina – Pohođenje BDM                    
Upravitelj iz Popovca
Branjin Vrh – Uzvišenje svetog Križa        
Janusa Panoniusa 1, 31301 Branjin Vrh
Filijala: Kneževo, Šećerana
Brodski Varoš – Krist Kralj
Zagrebačka 336, 35000 Slavonski Brod
Filijala: Gromačnik
Brođanci – Sv. Ana                                    
Školska 6, 31223 Brođanci
Filijala: Čepinski Martinci, Habjanovci, Novaki Bizovački
Budimci – Presveto Trojstvo                    
Bana Jelačića 202, 31432 Budimci
Filijala: Čokadinci, Poganovci, Subotički Lug
Cerna – Sv. Mihael, arkanđeo                 
Kolodvorska 1, 32272 Cerna
Filijala: Šiškovci
Čakovci – Sv. Joakim i Ana                                  
Čeminac – Presveto Srce Isusovo
Kolodvorska 1, 31325 Čeminac
Filijala: Jagodnjak, Kozarac, Novi Čeminac
Čepin 1 – Presveto Trojstvo                     
Kralja Zvonimira 200, 31431 Čepin
Filijala: Ovčara
Čepin 2 – Uskrsnuće Kristovo                   
Kralja Tomislava 11, 31431 Čepin
Čepin 3 – Duh Sveti                                   
Krndije 2, 31431 Čepin
Dalj – Sv. Josip                                          
Braće Radića 9, 31226 Dalj
Filijala: Erdut
Darda – Rođenje sv. Ivana Krstitelja
Sv. Ivana Krstitelja 122, 31326 Darda
Filijala: Mece, Švajcarnica, Uglješ
Donji Andrijevci – Sv. Andrija, ap.
Tomislavov trg 2, 35214 Donji Andrijevci
Filijala: Stari Perkovci
Donji Miholjac – Sv. Mihael, arkanđeo
Trg Ante Starčevića 10, 31540 Donji Miholjac
Filijala: Rakitovica
Draž – Sv. Barbara, dj. i mč.
Vladimira Nazora 10, 31305 Draž
Filijala: Gajić, Pod planinom
Drenovci – Sv. Mihael, arkanđeo
Braće Radića 6, 32257 Drenovci
Drenje – Sv. Mihael, arkanđeo
Kralja Zvonimira 1, 31418 Drenje
Filijala: Borovik, Bračevci, Bučje Gorjansko, Kučanci Đakovački,
Mandičevac, Paljevina, Potnjani, Preslatinci, Pridvorje, Podgorje Bračevačko, Slatinik
Duboševica – Uznesenje BDM
Trg hrvatske mladeži 1, 31304 Duboševica
Đakovo 1– Svi Sveti
Strossmayerov trg 1, 31400 Đakovo
Đakovo 2 – Dobri Pastir
Andrije Hebranga 95, 31400 Đakovo
Filijala: Pisak Đakovački
Garčin – Sv. Matej, ap. i ev.
Kralja Tomislava 116, 35212 Garčin
Filijala: Bitsko Selo, Sapci, Selna, Staro Topolje, Surevice
Gorjani – Sv. Jakov, ap.
Bolokan 13, 31422 Gorjani
Filijala: Tomašanci
Gradište – Sv. Franjo Asiški
Braće Radića 2, 32273 Gradište
Gundinci – Sv. Matej, ap. i ev.
Stjepana Radića 6, 35222 Gundinci
Gunja – Sv. Jakov, ap.
Braće Radića 1, 32260 Gunja
Filijala: Plitine, Šumanovci (svetište)
Harkanovci – Snježna Gospa
Školska 1, 31227 Zelčin
Filijala: Ivanovci, Zelčin
Ilača – Sv. Jakov, ap.
Stjepana Radića 7, 32248 Ilača
Filijala: Na vodici (svetište)
Ilok – Sv. Ivan Kapistran
Trg sv. Ivana Kapistrana 3, 32236 Ilok
Ivankovo – Rođenje sv. Ivana Krstitelja
Ulica Bošnjaci 3, 32281 Ivankovo
Filijala: Područna crkva sv. Nikole Tavelića
Ivanovac – Sv. Rozalija, dj.
Duga ulica 31, 31216 Antunovac/Ivanovac
Filijala: Antunovac, Ernestinovo, Laslovo
Jarmina – Sv. Vendelin, opat
Matije Gupca 29a, 32280 Jarmina
Filijala: Gaboš, Karadžićevo, Markušica
Josipovac 1 – Sv. Josip
Osječka 112a, 31221 Josipovac
Josipovac 2 – Sv. Luka, ev.
Grgura Ninskog 18 a, 31221 Josipovac
Kaniža – Sv. Grgur Veliki, papa
Upravitelj iz Šumeća
Klakar – Sv. Jakov, ap.
Rkt. župnija, kbr. 111, 35208 Rušćica
Filijala: Donja Bebrina, Gornja Bebrina
Kneževi Vinogradi – Sv. Mihael, arkanđeo
Petöfi Sandora 9, 31309 Kneževi Vinogradi
Filijala: Grabovac, Jasenovc, Kamenac, Karanac, Kotlina,
Mirkovac, Mitrovac, Sokolovac, Zlatna Greda
Komletinci – Bezgrešno Začeće BDM
Braće Radića 15, 32253 Komletinci
Koška – Sv. Petar i Pavao, ap.
Vladimira Nazora 9, 31224 Koška
Filijala: Andrijevac, Niza, Normanci, Ordanja Dalmatinska, Topoline
Kruševica – Rođenje BDM
Trg Stjepana Radića 2, 35220 Slavonski Šamac
Filijala: Slavonski Šamac
Kuševac – Kraljica Svete Krunice            
Stjepana Radića 8, 31400 Đakovo
Filijala: Ivanovci Đakovački, Štrosmajerovac
Ladimirevci – Uzvišenje svetog Križa
Braće Radića 4, 31550 Valpovo
Filijala: Marjančaci
Levanjska Varoš – Sv. Antun Padovanski
Glavna 4, 31416 Levanjska Varoš
Filijala: Breznica Đakovačka, Majar, Milinac, Musići,
Ovčara, Slobodna Vlast, Paučje
Lipovac – Sv. Lovro, đk. i mč.
Matije Gupca 1, 32246 Lipovac
Filijala: Apševci
Lovas – Sv. Mihael, arkanđel
Kralja Tomislava 16, 32237 Lovas
Luč – Sv. Marija Magdalena
Vladimira Nazora 97, 31300 Beli Manastir
Filijala: Širine, Šumarina
Marijanci – Sv. Petar i Pavao, ap.
Trg svetog Petra i Pavla 1, 31555 Marijanci
Nijemci – Sv. Katarina, dj. i mč.
Trg kralja Tomislava 12, 32245 Nijemci
Filijala: Donje Novo Selo, Đeletovci, Podgrađe
Nuštar – Duh Sveti  
Križnog puta 20, 32221 Nuštar
Filijala: Cerić, Marinci
Odvorci – Sv. Filip i Jakov, ap.
Grgurevići 66, 35252 Sibinj
Filijala: Bilice, Brčino, Brđani, Čelikovići, Gašinac, Grižići,
Jakačina, Krajačići, Miholjevići, Ravan
Oprisavci – Uzvišenje Svetog Križa
Kbr. 174, 35213 Oprisavci
Filijala: Poljanci, Trnjanski Kuti
Osijek 1 – Sv. Petar i Pavao, ap.
Pavla Pejačevića 1, 31000 Osijek
Filijala: Područna crkva sv. Roka
Osijek 2 – Sv. Mihael, arkanđeo
Trg Jurja Križanića 2, 31000 Osijek
Osijek 3 – Preslavno Ime Marijino
Crkvena ulica 34, 31000 Osijek
Područne crkve: Snježna Gospa, Sv. Rok, Uzvišenje sv. Križa
Osijek 4 – Sveta Obitelj
Paška 35a, 31000 Osijek
Osijek 5 – Sv. Josip Radnik
Savska 34, 31000 Osijek
Filijala: Filipovica
Osijek 6 – Uzvišenje svetog Križa
Žumberačka 53, 31000 Osijek
Osijek 7 – Sv. Leopold Mandić
Svetog Leopolda Mandića 159, 31000 Osijek
Filijala: Briješće
Osijek 8 – Sveti Osječki mučenici
Upravitelj iz Osijeka 2
Osijek 9 – Sv. Ćiril i Metod, slavenski ap.
Martina Divalta 71, 31000 Osijek
Osijek 10 – Mučeništvo sv. Ivana Krstitelja
Usorska 80 - Brijest, 31000 Osijek
Otok – Sv. Antun Padovanski
Bana Jelačića 2, 32252 Otok
Petlovac – Našašće svetog Križa
Rade Končara 72, 31321 Petlovac
Filijala: Bolman, Novi Bolman, Zeleno Polje
Upravitelj iz Baranjskog Petrovog Sela
Petrijevci – Sv. Petar, ap.
Republike 70, 31208 Petrijevci
Filijala: Satnica Valpovačka
Piškorevci – Preobraženje Isusovo
Preobraženski trg 4, 31417 Piškorevci
Filijala: Budrovci, Novi Perkovci
Podcrkavlje – Sv. Ivan, ap.
Trg 108. brigade ZNG 3, 35201 Podcrkavlje
Filijala: Donji Slatnik, Dubovik, Glogovica, Gornji Slatnik,
Podravski Podgajci – Sv. Martin, biskup
Vladimira Nazora 140, 31552 Podravski Podgajci  
Filijala: Bočkinci, Črnkovci, Sveti Đurađ
Podvinje – Sv. Antun Padovanski           
Trg svetog Antuna 1, 35107 Podvinje
Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.
Filijala: Bukovlje, Rastušje, Tomica, Vranovci
Popovac – Sv. Josip
Vladimira Nazora 22, 31303 Popovac
Filijala: Podolje
Posavski Podgajci – Presveto Trojstvo
Matije Gupca 147, 32258 Posavski Podgajci
Privlaka – Sv. Martin, biskup
Franje Čolića 1, 32251 Privlaka
Punitovci – Sv. Ladislav, kralj
Matije Gupca 31, 31424 Punitovci
Filijala: Josipovac Punitovački, Jurjevac Punitovački, Krndija
Račinovci – Rođenje sv. Ivana Krstitelja
Braće Radića 2, 32262 Račinovci
Filijala: Đurići
Radikovci – Sveta Ana
Matije Gupca 62, 31543 Miholjački Poreč
Filijala: Čamagajevci, Golinci, Miholjački Poreč
Rajevo Selo – Sv. Ilija, prorok                 
Filijala: Padeža
Upravitelj iz Posavskih Podgajaca
Retkovci – Preslavno Ime Marijino
J. J. Strossmayera 11, 32282 Retkovci
Filijala: Prkovci
Rokovci – Sv. Rok
Vinkovačka 1, 32271 Rokovci
Ruščica – Rođenje BDM
Kardinala A. Stepinca 4, 35208 Ruščica
Filijala: Gornja Vrba
Sarvaš – Rođenje sv. Ivana Krstitelja
Osječka 53, 31000 Osijek
Filijala: Bijelo Brdo, Klisa
Satnica Đakovačka – Sv. Rok
Bana Jelačića 3, 31421 Đakovačka Satnica
Filijala: Gašinci
Selci Đakovački – Snježna Gospa
Vladimira Nazora 18a, 31415 Đakovački Selci
Semeljci – Rođenje BDM
Vladimira Nazora 80, 31402 Semeljci
Filijala: Kešinci, Koritna, Šodolovci, Petrova Slatina
Sibinj – Rođenje sv. Ivana Krstitelja
Trg Kralja Tomislava 8, 35252 Sibinj
Filijala: Gornji Andrijevci, Stari Slatnik
Sikirevci – Sv. Nikola, biskup
Ljudevita Gaja 33, 35224 Sikirevci
Filijala: Crno Selo, Jaruge
Slakovci – Sv. Ana
Petra Preradovića 119, 32242 Slakovci
Slavonski Brod 1 – Gospa Brze Pomoći
Petra Krešimira IV. br. 55, 35000 Slavonski Brod
Područne crkve: Kapela sv. Lovre na groblju, kapela sv. Ivana Nepomuka
Slavonski Brod 2 – Duh Sveti
Eugena Kumičića 16, 35000 Slavonski Brod
Filijala: Naselje Matija Ivanić
Slavonski Brod 3 – Sv. Josip Radnik
Augustina Jarića 10, 35000 Slavonski Brod
Upravitelj Sl. Broda 4
Slavonski Brod 4 – Sv. Nikola Tavelić
Svetog Nikole Tavelića 20, 35000 Slavonski Brod
Slavonski Brod 5 – Sveta Obitelj
Branimirova 56, 35000 Slavonski Brod
Filijala: Šestinac
Slavonski Brod 6 – Sv. Leopold Mandić
Sv. Leopolda Mandića 4, 35000 Slavonski Brod
Slavonski Brod 7 – Sv. Dominik Savio
Ninska 11, 35000 Slavonski Brod
Slavonski Brod 8 – Uznesenje BDM
Trg Velike Gospe 3, 35105 Brodsko Vinogorje
Slavonski Brod 9 – Bezgrešno Srce Marijino
Slavonska 71, 35000 Slavonski Brod
Slavonski Brod 10 – Bl. Alojzija Stepinca
Naselje Andrije Hebranaga 2/2, 35000 Slavonski Brod
Slobodnica – Sv. Marko, evanđelista
Trg Svetog Marka 2, 35352 Sibinj
Filijala: Bartolovci
Soljani – Pohođenje BDM
Braće Radića 2, 32255 Soljani
Sotin – Marija Pomoćnica kršćana
Kardinala Alojzija Stepinca 20, 32232 Sotin
Filijala: Jakobovac, Opatovac, Ovčara
Stari Jankovci – Uznesenje BDM
Bana Josipa Jelačića 2, 32241 Stari Jankovci
Filijala: Novi Jankovci
Stari Mikanovci – Sv. Klara, dj.
Vladimira Nazora 2, 32284 Stari Mikanovci
Strizivojna – Sv. Martin, biskup
Braće Radića 208, 31410 Strizivojna
Strošinci – Preobraženje Gospodinovo
Vladimira Nazora 54, 32256 Strošinci
Svilaj – Preslavno Ime Marijino
kbr. 35, 35214 Oprisavci
Filijala: Novi Grad, Prnjavor, Sredanci, Stružani, Zoljani
Šarengrad – Sv. Petar i Pavao, ap.
fra Bernardina Leakovića 13, 32234 Šarengrad
Filijala: Mohovo
Šljivoševci – Sv. Grgur Veliki, papa
Vladimira Nazora 78, 31542 Magadenovac
Filijala: Beničanci, Brezovica, Kučanci, Lacići,
Magadenovac, Malinovac
Štitar – Sv. Matej, ap. i ev.
J. J. Strossmayera 49, 32274 Štitar
Šumeće – Pohođenje BDM
Glavna 81, 35254 Bebrina
Filijala: Zbjeg
Tenja – Sv. Ana
Svete Ane 10, 31207 Tenja
Filijala: Nova Tenja
Tompojevci – Sv. Marija Magdalena
A. G. Matoša 4, 32238 Čakovci
Filijala: Bokšić
Topolje – Sv. Petar i Pavao, ap.
Matije Gupca 26, 31304 Topolje
Upravitelj iz Duboševice
Tordinci – Presveto Trojstva
Trg hrvatskih žrtava 16, 32214 Tordinci
Filijala: Antin, Bobota, Ćelije, Korođ, Ludvinci,
Palača, Mlaka Antinska
Torjanci – Rođenje BDM
Pavla Ilića bb, 31332 Baranjsko Petrovo Selo
Filijala: Novo Nevesinje
Upravitelj iz Baranjskog Petrovog Sela
Tovarnik – Sv. Matej, ap. i ev.
Vlč. Ivana Burika 7, 32249 Tovarnik
Trnava – Našašće svetog Križa
Ivana Meštrovića 20, 31411 Trnava
Filijala: Dragotin, Hrkanovci,
Kondrić, Lapovci, Svetoblažje
Trnjani – Sv. Marko, ev.
Ulica svetog Marka 18, 35211 Trnjani
Filijala: Crni Potok, Donja Vrba, Ježevik, Klokočevik,
Korduševci, Šušnjevci, Vrhovina, Zadubravlje
Valpovo – Bezgrešno Začeće BDM
Trg Kralja Tomislava 12, 31550 Valpovo
Filijala: Nard, Šag, Vinogradci
Velika Kopanica – Sv. Ilija, prorok
Trg Presvetog Trojstva 23, 35221 Velika Kopanica
Filijala: Beravci, Divoševci, Kupina, Mala Kopanica
Veliškovci – Sv. Rok
Kralja Tomislava 74, 31554 Gat
Filijala: Gat, Tiborjanci
Viljevo – Sv. Andrija, ap.
Braće Radića 183b, 31531 Viljevo
Filijala: Blanje, Bockovac, Ivanovo, Kapelna,
Krunoslavlje, Viljevski Cret
Vinkovci 1 – Sv. Euzebije i Polion, mč.
Trg bana J. Šokčevića 5, 32100 Vinkovci
Vinkovci 2 – Sv. Nikola, biskup
Kralja Zvonimira 102F, 32100 Vinkovci
Vinkovci 3 – Bezgrešno Srce Marijino
Kardinala A. Stepinca 73, 32100 Vinkovci
Vinkovci 4 – Sv. Vinko Pallotti
Trg svetog Vinka Pallottija 1, 32100 Vinkovci
Vinkovci 5 – Sv. Ćiril i Metod, sl. ap.
Ervenička 1, 32100 Vinkovci
Vinkovci 6 – Presveto Srce Isusovo
A. B. Šimića 15 b , 32100 Vinkovci
Vinkovci 7 – Bl. Alojzija Stepinca, b. i mč.
Trg Nikole Tesle 5, Mirkovci, 32100 Vinkovci
Filijala: Mala Bosna
Viškovci – Sv. Matej, ap. i ev.
Omladinska 1, 31401 Viškovci
Filijala: Forkuševci, Vučevci
Višnjevac – Rođenje BDM
Josipa Kozarca 103, 31220 Višnjevac
Vladislavci – Rođenje sv. Ivana Krstitelja
Kralja Tomislava 135, 31404 Vladislavci
Filijala: Dopsin, Hrastin, Velika Branjevina
Vođinci – Kraljica svete Krunice
J.J. Strossmayera 210, 32283 Vođinci
Filijala: Novi Mikanovci
Vrbanja – Preslavno Ime Marijino
Kneza Ljudevita Posavskog 2, 32254 Vrbanja
Filijala: Područna crkva sv. Nikole Tavelića
Vrbica – Pohođenje BDM
Kešinačka 2, 32284 Stari Mikanovci
Filijala: Arduševac, Đurđanci, Mrzović
Vrpolje – Rođenje sv. Ivana Krstitelja
Trg Ivana Meštrovića 5, 35210 Vrpolje
Filijala: Čajkovci
Vuka – Sv. Josip
Osječka 90, 31403 Vuka
Filijala: Beketinci, Hrastovac, Lipovac,
Mala Branjevina, Široko Polje, Velika Branjevina
Vukovar 1 – Sv. Filip i Jakov, app.
Samostanska 5, p.p. 16, 32000 Vukovar
Vukovar 2 – Borovo naselje – Sv. Josip Radnik
Lička 23a, p.p. 31, 32010 Vukovar
Filijala: Bršadin, Borovo Selo, Lipovača, Lužac, Trpinja, Vera
Vukovar 3 –  BDM Kraljica mučenika
Vlahe Bukovca 46, 32000 Vukovar
Filijala: Bogdanovci
Zmajevac – Našašće svetog Križa
Maršala Tita 74, 31307 Zmajevac
Filijala: Suza
Župnija 1 – Mučeništvo sv. Ivana Krstitelja
Veliki kraj 47, 32270 Županja
Župnija 2 – Sv. Nikola Tavelić
Alojzija Stepinca 23, 32270 Županja

Požeška škofija

Župnije:
Antunovac – Presveto Srce Isusovo
Hrvatskih branitelja bb, 34543 Poljana


Badljevina – Sv. Ivan Krstitelj
Trg dr. Franje Tuđmana 1, 34552 Badljevina


Bebrina – Sv. Marija Magdalena
Bebrina 106, 35254 Bebrina


Bokšić – Sv. Petar Apostol
Šidska 1, 31511 \urđenovac


Brodski Stupnik – Sv. Ilija Prorok
S. Radića 59, 35253 Brod. Stupnik


Bučje – Preobraženje Gospodnje
Bučje 27, 34310 Pleternica


Buk – Sv. Juraj Mučenik
Buk 47, 34310 Pleternica


Cabuna – Kraljica Svete Krunice
Stjepana Radića 35, 33412 Cabuna


Cernik – Sv. Petar Apostol
Potočna 4, 35404 Cernik


Crnac – Sv. Ivan Krstitelj
Radićeva 1, 33507 Crnac


Čačinci – Presveto Trojstvo
A. Dukovića 2, 33514 Čačinci


Čađavica – Sv. Petar Apostol
Vukovarska 50, 33523 Čađavica


Čaglić – Sv. Juraj Mučenik
Ulica Roberta Žilija bb, Čaglić, 34551 Lipik


Čaglin – Sv. Alojzije Gonzaga
Kralja Tomislava 29, 34350 Čaglin


Daruvar – Presveto Trojstvo
Trg kralja Tomislava 5, 43500 Daruvar


Daruvar – Sv. Antun Padovanski
Trg kralja Tomislava 5, 43500 Daruvar


Davor – Marija Kraljica i Sv. Juraj Mučenik
Gundulićeva 33, 35425 Davor


Dežanovac – Sv. Bartol Apostol
Dežanovac 287, 43506 Dežanovac


Donja Obrijež – Sv. Marija Magdalena
Donja Obrijež 60, 34552 Badljevina


Dubočac – Sv. Mihael Arkanđel       
Dubočac bb, Dubočac, 35254 Bebrina


Đulovac – Duh Sveti
Đurina 96, 43532 Đulovac


Đurđenovac – Sv. Josip
A. Stepinca 21, 31511 Đurđenovac


Feričanci – Duh Sveti
Trg M. Gupca 7, 31512 Feričanci


Gaj – Sv. Katarina
S. Sudre 4, 34543 Poljana


Gornji Bogićevci – Duh Sveti
Hrvatskih branitelja 4, 35429 Gornji Bogićevci


Gornji Lipovac – Presveto Trojstvo
Gornji Lipovac 64, 35410 Nova Kapela


Gradina – Sv. Ilija Prorok
Trg kralja Zvonimira 10, 33411 Gradina


Jakšić – Sv. Barbara
Osječka 15, 34308 Jakšić


Jasenovac – Uznesenje BDM i
Sv. Nikola biskup
Strossmayerova 1, 44324 Jasenovac


Kaptol – Sv. Petar i Pavao Apostoli
Vetovačka 2, 34334 Kaptol


Končanica – Uznesenje BDM
Končanica 254, 43505 Končanica


Krapje – Sv. Antun Padovanski
Krapje 97, 44325 Krapje


Kutjevo – Rođenje BDM
M. Messnera 1, 34340 Kutjevo


Kuzmica – Sv. Kuzma i Damjan
Kuzmica 96, 34311 Kuzmica


Lipik – Sv. Franjo Asiški
A. Stepinca 2, 34551 Lipik


Lipovljani – Sv. Josip
Trg Sv. Josipa 2, 44322 Lipovljani


Lonja – Duh Sveti
Lonja bb, 44213 Lonja


Lukač – Sv. Luka Evanđelist
Lukač 180, 33406 Lukač


Lužani – Gospa Fatimska
V. Nazora 55, 35257 Lužani


Mačkovac – Sv. Matej Apostol
Mačkovac 78, 35400 Nova Gradiška


Međurić – Sv. Nikola Biskup
Međurić, Međurić 67, 44321 Banova Jaruga


Našice – Sv. Antun Padovanski
Kralja Tomislava 1, 31500 Našice


Našice – Sv. Marko Evanđelist
Franje Strapača 84, 31500 Našice


Našice – Gospa Fatimska
Alojzija Stepinca 127, Velimirovac, 31500 Našice


Nova Bukovica – Uznesenje BDM
Zagrebačka 1, 33518 Nova Bukovica


Nova Gradiška – Bezrješno začeće BDM
A. Stepinca 1, 35400 Nova Gradiška


Nova Gradiška – Kraljica Sv. Krunice
Kralja Zvonimira 106, 35400 Nova Gradiška


Nova Kapela – Blažena Djevica Marija
V. Nazora 1, 35410 Nova Kapela    


Novska – Sv. Luka Evanđelist
Trg L. I. Oriovčanina 12, 44330 Novska           


Novska – BI. Alojzije Stepinac
Matije Gupca 27A, 44330 Novska   


Okučani – Sv. Vid
A. Starčevića 21, 35430 Okučani


Orahovica – Našašće Sv. Križa
Trg sv. Križa 2, 33515 Orahovica


Oriovac – Sv. Emerik
Trg Hrvat. preporoda 13, 35250 Oriovac


Orubica – Sv. Ilija Prorok
Savska 77, 35424 Orubica


Pakrac – Uznesenje BDM
Strossmayerova 1, 34550 Pakrac


Pleternica – Sv. Nikola Biskup
Fra Kaje Adžića 6, 34310 Pleternica


Podgorač – Sv. Nikola Biskup
H. Juhna 4, 31433 Podgorač


Podravska Moslavina – Rođenje BDM
Strossmayerova 96, 31530 Podravska Moslavina


Požega – Sv. Terezija Avilska
Trg Sv. Terezije 13, 34000 Požega


Požega – Sv. Leopold Mandić
Sv. L. Mandića 2, 34000 Požega


Požega – Duh Sveti
Trg Svetog Trojstva 21, 34000 Požega


Požega – Sv. Ivan Krstitelj
Vidovci, S. Radića 119 A, 34000 Požega


Požeške Sesvete – Svi Sveti
Pož. Sesvete 10, 34312 Požeške Sesvete


Požeški Brestovac – Sv. Martin Biskup
Požeška 51, 34322 Brestovac


Rajić – Sv. Toma Apostol
1. svibnja 1995. br. 64, 44323 Rajić


Rešetari – Krist Kralj
V. Nazora 33, 35403 Rešetari


Ruševo – Uzašašće Isusovo
Glavna 11,Ruševo, 34350 Čaglin


Sirač – Pohod BDM
S. Radića 81, 43541 Sirač


Skenderovci – Sv. Ana
Skenderovci 2, 34322 Brestovac


Sladojevci – Sv. Barbara
Braće Radića 147, 33520 Slatina


Slatina – Sv. Josip
Trg sv. Josipa 11, 33520 Slatina


Slatina – BI. Ivan Merz
J. J. Strossmayera 8, 33520 Slatina   


Slavonski Kobaš – Sv. Ivan Krstitelj
Sv. Florijana 2, 35255 Slavonski Kobaš


Sopje – Sv. Marija Magdalena
Kralja Tomislava 22, 33525 Sopje


Stara Gradiška – Sv. Mihael Arkanđeo
Uskoci 5, 35435 Stara Gradiška       


Stari Gradac – Sv. Petar Apostol
V. Nazora 5, 33405 Pitomača


Staro Petrovo Selo –
Sv. Antun Padovanski
M. Gupca 56, 35420 St. Petrovo Selo


Stražeman – Sv. Mihael Arkanđeo
Stražeman 2, 34330 Velika


Suhopolje – Sv. Terezija Avilska
Trg Sv. Terezije 2, 33410 Suhopolje


Špišić Bukovica – Sv. Ivan Krstitelj
Preradovićeva 1, 33404 Špišić Bukovica


Štivica – Sv. Marija Magdalena
Štivica 115, 35420 St. Petrovo Selo


Turnašica – Presveto Trojstvo
Braće Radića 5, 33405 Pitomača


Uljanik – Gospa Lurdska
Uljanik 60, 43507 Uljanik


Velika – Sv. Augustin Biskup
Trg sv. Augustina 9, 34330 Velika


Vetovo – Bezgrješno Začeće BDM
S. Radića 25, 34335 Vetovo


Virovitica – Sv. Rok
Zvonimirov trg 8, 33000 Virovitica


Virovitica – Sv. Leopold Mandić
Osječka 50, 33000 Virovitica    

       
Virovitica – BI. Alojzije Stepinac
30. svibnja 88a, 33000 Virovitica     


Voćin – Pohod BDM
Trg Gospe Voćinske 8, 33522 Voćin


Vrbje – Sv. Josip
Kralja Tomislava 3, 35423 Vrbje


Vrbova – Sv. Juraj Mučenik
Vrbova 209, 35414 Vrbova


Zapolje – Mučeništvo Sv. Ivana Krstitelja
I. Zapoljskog 19, 35422 Zapolje       


Zdenkovac – Gospa Lurdska
Grkokatolička župnija
Bezgrješnog začeća sv. Ane
Ante Starčevića 19, 44322 Lipovljani

Zadarska nadškofija

Župnije:
BANJ (Sv. Kuzma i Damjan)
23264 Neviđane


BARBAT (Bezgrešno začeće BDM)
53296 Zubovići


BENKOVAC (Rođenje BDM)
Trg kardinala Alojzija Stepinca 14, 23420 Benkovac


BIBINJE (Sv. Roko)
Obala don Marka Sikirića bb, 23205 Bibinje


BIOGRAD NA MORU (Sv. Stošija)
Trg sv. Stošije 2, 23210 Biograd n/m (p. p. 15)


BIOGRAD NA MORU (Sv. Ivan Krstitelj)
Lonjska 8, 23210 Biograd n/m


BOŽAVA (Sv. Nikola)
23286 Božava


BOKANJAC (Sv. Šimun i Juda Tadej)
Kontrada bb, 23000 Zadar


BRBINJ (Sv. Kuzma i Damjan)
O. Ryszard Reikowski, SVD, 23285 Brbinj


BRGULJE (Sv. Andrija)
23292 Molat


BRIŠEVO (Gospa od Ružarija)
23000 Zadar


BRUŠKA (Sv. Nikola)
23420 Benkovac


CRNO (Sv. Nikola)
23000 Zadar


DIKLO (Gospa od Ružarija)
Crkveni trg bb, 23000 Zadar


DINJIŠKA (Sv. Mavro)
23249 Povljana


DOBROPOLJANA (Sv. Toma)
23263 Ždrelac


DRAČEVAC NINSKI (Sv. Martin)
23241 Poličnik


DRAČEVAC ZADARSKI (Uznesenje BDM)
23000 Zadar


DRAGE (Sv. Ante Padovanski)
23211 Pakoštane


DRAGOVE (Sv. Leonard)
23286 Božava


ERVENIK (Sv. Mihovil)
22305 Kistanje


GALOVAC (Sv. Mihovil)
23222 Zemunik


GORICA-RAŠTANE (Rođenje sv. Ivana Krstitelja)
23206 Sukošan


IST (Sv. Nikola)


ISLAM LATINSKI (Sv. Nikola)
23148 Posedarje


JASENICE (Sv. Jeronim)
23243 Jasenice


KALI (Sv. Lovro)
Don Ivana Barulića 4, 23272 Kali


KARIN (Sv. Mala Terezija od Djeteta Isusa)
23452 Karin


KISTANJE (Prikazanje BDM)
Trg sv. Nikole 4, 22305 Kistanje


KOLAN (Sv. Luka)
Rudina 8, 23251 Kolan

KORLAT (Uznesenja BDM)
23420 Benkovac


KOŽINO (Sv. Mihovil)
23000 Zadar


KUKLJICA (Obraćenje sv. Pavla)
23271 Kukljica


KRUŠEVO (Sv. Juraj)
23450 Obrovac


LUKA (Sv. Stjepan)
Obala sv. Stjepana bb, 23282 Žman


LUKORAN (Sv. Lovro)
23274 Lukoran


LJUBAČ (Sv. Martin)
23248 Ražanac


MALI IŽ (Uznesenje BDM)
23284 Veli Iž


MEDVIĐA (Prikazanje BDM)
23450 Obrovac


MOLAT (Pohođenje BDM)
23292 Molat


MURVICA (Bezgr. začeće BDM)
23000 Zadar


NADIN (Sv. Ante Pad.)
Put Ražovljeve glavice 2, 23223 Škabrnja


NEVIĐANE-MRLJANE (Sv. Mihovil)
23264 Neviđane


NIN (Sv. Anselmo)
Branimirova 2, 23232 Nin


NOVIGRAD (Rođenje BDM)
23312 Novigrad Dalmatinski


NUNIĆ (Sv. Ante Padovanski)
22305 Kistanje


OBROVAC (Sv. Josip)
23450 Obrovac


OLIB (Uznesenje BDM)
23296 Olib


PAG (Uznesenje BDM)
Marka Laura Ruića 15, 23250 Pag


PAKOŠTANE (Uzašašće Gospodinovo)
23211 Pakoštane


PAŠMAN (Rođenje BDM)
23262 Pašman


PETRČANE (Sv. Ivan i Pavao)
23231 Petrčane


PERUŠIĆ (Uznesenje BDM)
23420 Benkovac


PODGRADINA (Duh Sveti)
23242 Posedarje


POLAČA (Sv. Kuzma i Damjan)
23423 Polača


POLIČNIK (Sv. Nikola)
23241 Poličnik


POLJICA (Sv. Mihovil)
23235 Vrsi


POPOVIĆI (Sv. Ante Padovanski)
Trg kardinala A. Stepinca 1, 23420 Benkovac


POSEDARJE (Gospa od Ružarija)
Trg Velika Vrata 2, 23242 Posedarje


POVLJANA (Sv. Juraj)
Ul. Alojzija Stepinca 1, 23249 Povljana


PREKO (Gospa od Ružarija)
23273 Preko


PREMUDA (Sv. Jakov)
23294 Premuda


PRIDRAGA (Sv. Martin)
23226 Pridraga


PRISTEG (Prikazanje BDM)
23420 Benkovac


PRIVLAKA (Rođenje BDM)
23233 Privlaka


RADOŠINOVAC (Sv. Ante Padovanski)
23211 Pakoštane


RADOVIN (Prikazanje BDM)
23248 Ražanac


RAŠTEVIĆ (Sv. Juraj)
23420 Benkovac


RAVA (Uznesenje BDM)
23283 Rava


RAŽANAC (Gospa od Ružarija)
23248 Ražanac


RODALJICE (Uznesenje BDM)
Trg kardinala A. Stepinca 1, 23420 Benkovac


SALI (Uznesenje BDM)
Ul. Svete Marije bb, 23281 Sali


SAVAR (Gospa od Karmela)
23285  Brbinj


SELINE (Rođenje BDM)
23244 Starigrad-Paklenica


SESTRUNJ (Sv. Petar i Pavao)
23291 Sestrunj


SILBA (Rođenja BDM)
23295 Silba


SLIVNICA (Sv. Kuzma i Damjan)
23247 Vinjerac


SMILČIĆ (Prikazanje BDM)
23424 Smilčić


SOLINE (Sv. Jakov)
23286 Veli Rat


STARIGRAD-PAKLENICA (Sv. Juraj)
23244 Starigrad-Paklenica


SUHOVARE (Sv. Ante Padovanski)
23241 Poličnik


SUKOŠAN (Sv. Kasijan)
Hrvatskih branitelja 31, 23206 Sukošan


SUTOMIŠĆICA (Sv. Eufemija)
23273 Preko


SV. FILIP I JAKOV (Sv. Mihovil)
Put Primorja 8, 23207,  Sv. Filip i Jakov


ŠKABRNJA (Uznesenje BDM)
Put Ražovljeve glavice 2, 23223 Škabrnja


TINJ (Rođenje sv. Ivana Krstitelja)
23423 Polača


TKON (Sv. Toma)
23212 Tkon


TRIBANJ-KRUŠĆICA (Sv. Ante Padovanski)
23245 Starigrad-Paklenica


TURANJ (Gospa od Karmela)
23207 Sv. Filip i Jakov


UGLJAN (Uznesenje BDM)
23275 Ugljan


VELI IŽ (Sv. Petar i Pavao)
23284 Veli Iž


VELI RAT (Sv. Ante Padovanski)
23287 Veli Rat


VINJERAC (Sv. Ante Padovanski)
23247 Vinjerac


VIR (Sv. Juraj)
23234  Vir


VISOČANE (Sv. Ante Padovanski)
23241 Poličnik


VLAŠIĆI (Sv. Jeronim)
23249 Povljana


VRANA (Sv. Mihovil)
23211 Pakoštane


VRSI (Sv. Mihovil)
23235 Vrsi


VRGADA (Presveto Trojstvo)
23210 Biograd


ZAGLAV (Sv. Mihovil)
23282 Sali


ZAPUNTEL (Rođenje BDM)
23292 Molat


ZATON (Rođenje BDM)
Poljana don Ante Peroša 1, 23232 Nin


ZEMUNIK (Kraljica mira-Kraljica Hrvata)
23222 Zemunik


ŽDRELAC (Sv. Luka)
23263 Ždrelac


ŽMAN (Glavosijek Ivana Krstitelja)
23282 Žman


KAPELA OPĆE BOLNICE – ZADAR
(Gospa Lurdska)
Trg Gospe Loretske 4, 23000 Zadar


VOJNA KAPELANIJA (Sv. Gabrijel)
S. S. Kranjčevića 7, 23000 Zadar

GRAD ZADAR
ZADAR – Sv. Stošija
Trg sv. Stošije 2, 23000 Zada


ZADAR – Sv. Šime
Trg Petra Zoranića 7, 23000 Zadar


ZADAR – Presveto Srce Isusovo (Voštarnica)
Obala kneza Branimira 17, 23000 Zadar


ZADAR – Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Relja)
Glagoljaška 1, 23000 Zadar


ZADAR- Sv. Josip (Plovanija)
Vrška 11, 23000 Zadar


ZADAR – Bezgrešno začeće BDM (Puntamika)
Augusta Šenoe 3, 23000 Zadar


ZADAR – Uznesenje BDM (Belafuža)
Gospe Maslinske 13, 23000 Zadar


ZADAR – Gospa Loretska (Arbanasi)
Trg Gospe Loretske 4, 23000 Zadar


ZADAR – Kraljica Mira (Stanovi)
Ul. Kraljice Mira 10, 23000 Zadar


ZADAR – Sv. Ante Padovanski (Smiljevac)
Antuna Barca 1, 23000 Zadar  


ZADAR – Bl. Alojzije Stepinac (Bili Brig)
Vukovarska bb, 23000 Zadar


ZADAR – Sv. Petar (Ploče)
Trg sv. Petra bb, Ploče, 23000 Zadar

SJEDIŠTA DEKANATA
BENKOVAČKI DEKANAT
Župnije: Benkovac, Bruška, Ervenik, Kistanje, Korlat, Medviđa, Nadin, Nunić, Perušić, Popovići, Pristeg, Radošinovac, Raštević, Rodaljice
Trg kardinala Alojzija Stepinca 14, 23420 Benkovac


BIOGRADSKI DEKANAT
Župnije: Biograd-Sv. Stošija, Biograd-Sv. Ivan Krstitelj, Drage, Pakoštane, Polača, Sv. Filip i Jakov, Tinj, Turanj, Vrana, Vrgada
23211 Pakoštane


DUGOOTOČKI DEKANAT
Župnije: Božava, Brbinj, Dra-gove, Luka, Mali Iž, Rava, Sali, Savar, Sestrunj, Soline, Veli Iž, Veli Rat, Zaglav, Žman
23281 Sali


NINSKI DEKANAT
Župnije: Nin, Dračevac Ninski, Petrčane, Poljica, Privlaka, Vir, Vrsi, Zaton
Branimirova 2, 23232 Nin


NOVIGRADSKI DEKANAT
Župnije: Novigrad, Islam Latinski, Jasenice, Karin, Kruševo, Obrovac, Podgradina, Posedarje, Pridraga, Smilčić


PAŠKI DEKANAT
Župnije: Pag, Barbat, Dinjiška, Kolan, Povljana, Vlašići
Marka Laura Ruića 15, 23250 Pag


PAŠMANSKI DEKANAT
Župnije: Pašman, Banj, Dobropoljana, Neviđane-Mrljane, Tkon, Ždrelac
23262 Pašman


RAŽANAČKI DEKANAT
Župnije: Ražanac, Ljubač, Radovin, Seline, Slivnica, Starigrad-Paklenica, Tribanj-Krušćica, Vinjerac
23244 Starigrad-Paklenica


UGLJANSKI DEKANAT
Župnije: Preko, Kali, Kukljica, Lukoran, Sutomišćica, Ugljan
23275 Ugljan

ZADAR – ZAPAD
Župnije: Sv. Stošija, Sv. Šime, Belafuža (Uznesenje BDM), Bokanjac, Diklo, Kožino, Plovanija (Sv. Josip), Puntamika (Bezgrešno začeće BDM), Voštarnica (Presv. Srce Isusovo)
Augusta Šenoe 3, 23000 Zadar
 ZADAR – ISTOK
Župnije: Arbanasi (Gospa Loretska), Bibinje, Bili Brig (Bl. Alojzije Stepinac), Crno, Dračevac zadarski, Ploče (Sv. Petar), Relja (Sv. Ivan Krstitelj), Smiljevac (Sv. Ante Pad.), Stanovi (Kraljica mira), Sukošan
Ul. Kraljice Mira 10, 23000 Zadar


ZEMUNIČKI DEKANAT
Župnije: Zemunik, Briševo, Galovac, Gorica-Raštane, Mur-vica, Poličnik, Suhovare, Škabrnja, Visočane
23222 Zemunik

Vojne kapelanije

Zagrebački dekanat
Sv. Nikola Tavelić
Središnjica EI, Velika Buna
Sv. Antun Padovanski
Dom Glavnog stožera OS, Zagreb
Sveta obitelj
ZZP, vojarna "Croatia"
Sv. Mihovil Arkanđeo
HVU "Petar Zrinski", Zagreb
Sv. Valentin
Počasno zaštitna bojna
Tuškanac 36, Zagreb
Sv. Petar i Pavao
HRZ i PZO
Zagreb
Sv. Ivan Pavao II
Ministarstvo Obrane i Zapovjedništvo GS OS
Stančićeva 4, Zagreb

Karlovački dekanat
Sv. Petar i Pavao apostoli

VOB
Ogulin
Sv. Martin Tourski
BSD, Delnice
Sv. Franjo Asiški
1. gbr
Vojarna "Eugen Kvaternik"
Kaniška bb 53000 Gospić
Blaženi Alojzije Stepinac i sv. Anđeli čuvari
Inžinjerijska pukovnija HKoV-a
Kamensko
Sv. Ilija Prorok
2. gbr "Gromovi", Petrinja
Bl. Ivan Merz
Središte za borbenu obuku HKoV-a
Slunj
Bl. Alojzije Stepinac
Zapovjedništvo HKoV-a, Karlovac

Splitski dekanat
Gospa VHKZ
Gardijska motorizirana brigada
2. motorizirana bojna "Pauci", Knin
Sv. Gabrijel Arkanđeo
93. zrakoplovna baza, Zemunik
Uzvišenje Svetog Križa
Gardijska motorizirana brigada, Knin
Tel.: +385 22 617 810
Sv. Nikola Biskup
Pomorska baza, Split-Lora
Sv. Nikola Biskup
Zapovjedništvo HRM-a, Split

Osječki dekanat
Sv. Sebastijan
Zapovjedništvo pješačke pukovnije HKoV-a Đakovo
Sv. Ivan Krstitelj
SzOiDL, Požega
Kraljica Krunice i sv. Ivan Kapistran
GOMB, Vinkovci
Sv. Leopold Mandić
ZZOD "FKF", Osijek
Tel.: +385 31 236 623

Policijske kapelanije

Zagrebački policijski dekanat
Majke Božje Kamenitih vrata
Policijska uprava zagrebačka
Petrinjska 20, Zagreb
Sv. Mihael Arkanđeo
MUP Zagreb - Policijska akademija
Av. Gojka Šuška 1, Zagreb
Sv. Mihael Arkanđeo
MUP Zagreb - Sjedište i Ravnateljstvo
Av. grada Vukovara 33 (MUP)
Ilica 333 (Ravnateljstvo)
Zagreb

Osječki policijski dekanat
Sv. Marko evanđelista
Policijska uprava brodsko-posavska, Slavonski Brod
Sv. Vinko Pallotti
Policijska uprava požeško-slavonska, Požega
Bl. Alojzije Stepinac
Policijska uprava virovitičko-podravska, Virovitica
Sv. Euzebije i Polion
Policijska uprava vukovarsko-srijemska, Vinkovci
Sv. Jeronim
PU osječko-baranjska, Osijek

Varaždinski policijski dekanat
Sv. Nikola Biskup
Policijska uprava krapinsko-zagorska
Zabok
Sv. Franjo Asiški
Policijska uprava međimurska, Čakovec
Sv. Marko Križevčanin
PU koprivničko-križevačka
Koprivnica
Sv. Matej apostol i evanđelista
PU bjelovarsko-bilogorska, Bjelovar
Sv. Juraj mučenika
PU varaždinska, Varaždin

Riječki policijski dekanat
Sv. Kvirin Sisački
PU sisačko-moslavačka, Sisak
Sv. Josip
Policijska uprava karlovačka, Karlovac
Sveti hrvatski mučenici
Policijska uprava ličko-senjska
Sv. Vida
Policijska uprava primorsko-goranska
Đure Šporera 4, Rijeka
Sv. Mauro
PU istarska, Pula

Splitski policijski dekanat
Sv. Vlaho
Policijska uprava dubrovačko-neretvanska, Dubrovnik
Sv. Luka evanđelista
PU šibensko-kninska
Šibenik
Sv. Filip i Jakov
PU zadarska, Zadar
Sv. Mihael Arkanđeo
Policijska uprava splitsko-dalmatinska
Hrvatske bratske zajednice bb, Split

Vir: Hrvatska biskupska konferencija, http://www.hbk.hr, 19. 6. 2015

© Vse pravice pridržane

top

Da lahko stran pravilno deluje, ter da se oceni in izboljša spletno stran je potrebno shranjevati majhne datoteke (imenovane piškotke) na vaš računalniku. Več kot 90% vseh spletnih strani uporablja piškotke, 15. junija 2013 v veljavo vstopil nov zakon ki narekuje, da mora vsaka spletna stran uporabnika obvestiti o uporabi piškotkov in pridobiti njegovo soglasje. .

Se strinjate z uporabo piškotkov na naši spletni strani?

EU Cookie Directive Module Information
.